ODPOWIEDZIALNA WSPÓŁPRACA

SPRAWDŹ CO Z NAMI ZYSKASZ

Codziennie otrzymuj nowe propozycje współpracy, korzystając z naszej Platformy Wolnych Pojazdów,  skorzystaj z przyspieszonych i pewnych płatności z włączeniem opcji SKONTO, bądź bezpieczny na trasie, korzystając ze wsparcia naszego Działu Track & Trace i Aplikacji dla Twojego kierowcy.

Sprawdź, co zyskujesz, współpracując z nami poniżej:

SZUKAMY PRZEWOŹNIKÓW!

Potrzebujesz stałych
lub dodatkowych zleceń?
Dobrze trafiłeś!

Zainteresowanych prosimy o kontakt:

tel. +48 730 570 883
tel. +48 881 403 011

Niepoprawnie wypełniony formularz!

Nie udało się wysłać formularza!

Twoje zapytanie zostało wysłane.

Zgodnie z przepisami ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych UE, informujemy, że administratorem danych osobow...

Rozwiń

CO MÓWIĄ O NAS NA TRASIE

POZNAJ REKOMENDACJE NASZYCH PARTNERÓW BIZNESOWYCH

Z waszą firmą konkretnie współpracujemy od około roku, z żadną chyba inną firmą ta współpraca nie układa się tak dobrze, jak z DONE! Deliveries. Jesteście jedną z firm, którą mogę szczerze polecić każdemu. Pełen profesjonalizm, mili ludzie i zawsze chętni do pomocy. Warto również wspomnieć o systemie płatności, działa bezbłędnie, pieniądze zawsze na czas. Szczerze mogę ocenić funkcjonowanie firmy na ocenę celującą!


Mateusz Marat
, Viper24 sp. z o.o.
Bardzo chciałam polecić współpracę z firmą DONE! Deliveries sp. z o.o. Wyróżnia ich bardzo wysoka kultura oraz profesjonalne podejście do klienta, jak i przewoźnika, bardzo dobry kontakt i pomoc w razie problemów. Z firmą DONE! Deliveries sp. z o.o. współpracuję od czerwca 2017 roku.

Justyna Niećko, Niko Trans Sp. z o.o.
Współpracujemy z firmą DONE! Deliveries od lat – jest to przykład firmy, która charakteryzuje się wysoką kulturą pracy, profesjonalizmem, rzetelnością i przyjacielskim podejściem do swoich kontrahentów w biznesie. Od działu księgowości aż po dział spedycji spotykaliśmy wyłącznie ludzi wyszkolonych i pełnych energii, chętnych do natychmiastowego rozwiązywania problemów. Jest to właściwie pierwsza firma w Polsce, która dysponuje nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi w zakresie natychmiastowego informowania klienta o etapie transportu oraz informacji o płatnościach. Z pewnością będziemy pracować jeszcze wiele lat. Polecam.

Magdalena Rzeżnik, Zacharz Transport

Dokumenty do pobrania

Wszystko, co potrzebne zebrane w jednym miejscu