PER I VETTORI

UNA COLLABORAZIONE ALIMENTATA DAI RECIPROCI VANTAGGI

COLLABORAZIONE RESPONSABILE

VEDI COSA GUADAGNI CON NOI

STIAMO CERCANDO TRASPORTATORI!

HAI UN MEZZO GRANDE DI LUNGHEZZA?

Se sei interessato, contattaci:

Tel.  +48 730 570 883

Niepoprawnie wypełniony formularz!

Nie udało się wysłać formularza!

Twoje zapytanie zostało wysłane.

In conformità con le disposizioni del Regolamento generale dell'Unione Europea sulla protezione dei dati personali, vi infor...

Più
Z waszą firmą konkretnie współpracujemy od około roku, z żadną chyba inną firmą ta współpraca nie układa się tak dobrze, jak z DONE! Deliveries. Jesteście jedną z firm, którą mogę szczerze polecić każdemu. Pełen profesjonalizm, mili ludzie i zawsze chętni do pomocy. Warto również wspomnieć o systemie płatności, działa bezbłędnie, pieniądze zawsze na czas. Szczerze mogę ocenić funkcjonowanie firmy na ocenę celującą!


Mateusz Marat
, Viper24 sp. z o.o.
Bardzo chciałam polecić współpracę z firmą DONE! Deliveries sp. z o.o. Wyróżnia ich bardzo wysoka kultura oraz profesjonalne podejście do klienta, jak i przewoźnika, bardzo dobry kontakt i pomoc w razie problemów. Z firmą DONE! Deliveries sp. z o.o. współpracuję od czerwca 2017 roku.

Justyna Niećko, Niko Trans Sp. z o.o.
Współpracujemy z firmą DONE! Deliveries od lat – jest to przykład firmy, która charakteryzuje się wysoką kulturą pracy, profesjonalizmem, rzetelnością i przyjacielskim podejściem do swoich kontrahentów w biznesie. Od działu księgowości aż po dział spedycji spotykaliśmy wyłącznie ludzi wyszkolonych i pełnych energii, chętnych do natychmiastowego rozwiązywania problemów. Jest to właściwie pierwsza firma w Polsce, która dysponuje nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi w zakresie natychmiastowego informowania klienta o etapie transportu oraz informacji o płatnościach. Z pewnością będziemy pracować jeszcze wiele lat. Polecam.

Magdalena Rzeżnik, Zacharz Transport