Aktualności

Zobacz co nowego u nas

1 zlecenie = 1 euro: podsumowanie I etapu akcji

2020-05-28
Ostatnie miesiące zmieniły życie nas wszystkich. Pokazały nam, co tak naprawdę jest najważniejsze, że w trudnych chwilach potrafimy się zjednoczyć i działać razem. W DONE! uruchomiliśmy akcję 1 zlecenie = 1 euro, polegającą na tym, że z każdego zlecenia otrzymanego od naszego klienta, przekazujemy 1 euro, by wesprzeć potrzebującą jednostkę.

Jak to się zaczęło?
Cała akcja to inicjatywa pracowników DONE! Przez pewien czas zastanawialiśmy się co my, jako organizacja, możemy zrobić, by pomóc. Co prawda, wspieraliśmy już lokalne instytucje, ale wciąż czuliśmy, że damy radę zdziałać więcej. Wpadliśmy na pomysł, by przekazywać 1 euro z każdego zlecenia na cele dobroczynne. W końcu najdrobniejsze gesty mają największą moc. Tym samym uruchomiliśmy wewnętrzną akcję 1 zlecenie = 1 euro, zakładając, że będą to działania cykliczne, czyli co jakiś czas będziemy zmieniać instytucje i branże, które wesprzemy. 

Komu pomogliśmy?
Miejsca, które potrzebują pomocy wskazywane są przez pracowników i wybierane przez nich za pomocą głosowania. Na początku nasz zespół wsparł Szpital Uniwersytecki w Krakowie, w którym leczeni są pacjenci zarażeni COVID-19. W ramach akcji udało się przekazać 6 bezprzewodowych stetoskopów i 2 specjalistyczne lodówki. Sprzęt ten ma szczególne znaczenie, zwłaszcza w kontekście bezpieczeństwa lekarzy walczących z epidemią oraz szybkiej diagnozy pacjentów, a także przy transporcie krwi i próbek. Jesteśmy przekonani, że przekazana darowizna zostanie dobrze wykorzystana przez personel szpitala. Z tego miejsca dziękujemy wszystkim naszym klientom za tak pozytywny odzew na całą akcję, za liczne zaangażowanie, za wszystkie słowa wsparcia i aprobaty. Tak naprawdę to dzięki Wam mamy realny wpływ na pomoc. 
Co dalej? 
Sytuacja gospodarcza wraca do normy, jednak DONE! nie zamierza rezygnować z pomocy, wręcz przeciwnie – zwiększamy tempo działań i kontynuujemy akcję. Już wkrótce wybierzemy kolejną placówkę. Jaką? Z której branży? Tutaj wiele zależy od naszych pracowników. Będziemy Was na bieżąco informować o szczegółach akcji na Social Media. 

Kolejny raz dziękujemy za aktywne włączenie się do inicjatywy klientom, partnerom, pracownikom i zespołowi zarządzającemu DONE!

Pamiętajcie, każda pomoc ma znaczenie a razem możemy osiągnąć jeszcze więcej! 
news

Najnowsze aktualności

2021-04-13

Samochód elektryczny – narzędzie do transportu czy ładunek? W DONE! to jedno i drugie.

Jednym z wyzwań, stojących przed wciąż rozwijającym się transportem, jest konieczność ograniczenia jego negatywnego wpływu na środowisko. Dzięki normom redukcji emisji CO2  z samochodów...
2021-04-01

Niespodziewana wizyta i prezent od pracowników DONE!

Pracownicy DONE! nieraz udowodnili, że czerpią ogromną radość z niesienia pomocy innym i chętnie angażują się w działania charytatywne. Tak też było tym razem...
2021-03-26

Elastyczność w standardzie DONE!

Branża transportowa jest niezwykle dynamiczna i zmienna, dlatego kluczowym i oczywistym jej elementem powinna być elastyczność. Niestety, dla niektórych firm funkcjonujących...