Aktualności

Zobacz co nowego u nas

DONE! Traktujemy Twoje wyzwania jak nasze – razem zawsze znajdziemy rozwiązanie

2020-04-16

Małe sukcesy prowadzą do tych wielkich.

Zawsze staramy się udowadniać naszym Klientom, że jesteśmy w stanie zrobić naprawdę wiele by przyczynić się do ich sukcesów. Tak było i tym razem.

Jak wiadomo, sytuacja we Włoszech w ostatnim czasie była bardzo trudna. Wiedzieliśmy, że musimy działać szybko i nie możemy, zawieść naszych tamtejszych partnerów. Niedawno zorganizowaliśmy dwa dość skomplikowane transporty z Włoch. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że na jedno miejsce załadunku nasz kierowca przyjechał aż z Niemiec, pokonując 300 km, a na drugie jechał 160 km przez bardzo trudny, górzysty teren z okolic francuskiej Nicei.

Pierwszy z załadunków miał miejsce w Livigno, które leży na północy Włoch, niedaleko granicy ze Szwajcarią. Miejsce docelowym był Saint-Gondon położony w środkowej Francji. Trasa liczyła 955 km, a ładunek ważył 265 kg.

 


 

Kolejny załadunek miał miejsce we włoskim Dronero, natomiast rozładunek odbył się w niemieckim Giengen an der Brenz. Długość trasy wyniosła 888 km, a waga towaru to 460 kg. Pomimo obostrzeń, towar dostarczyliśmy bez opóźnień. 
Powyższe przykłady potwierdzają, że jeśli nas potrzebujecie, możemy zrobić naprawdę wiele, by zapewnić Wam wsparcie na każdym etapie realizacji, co w tym niespokojnym czasie może okazać się szczególnie wartościowe. Wierzymy, że prawdziwych partnerów weryfikuje postawa właśnie w takich momentach.

Pozostawiamy do Waszej dyspozycji, olbrzymią siatkę ponad 9600 zaufanych przewoźników, gotowych do działania wraz z zachowaniem wszelkich procedur bezpieczeństwa. To dzięki nim jesteśmy w stanie rozwiązywać nawet najbardziej skomplikowane problemy transportowe w całej Europie.
Dzięki  pracy naszych ekspertów, którzy znajdują odpowiednią drogę, by dotrzeć do każdego celu, nasi kierowcy są zawsze na czas, a dział Track & Trace czuwa 24/7 nad bezpieczeństwem Waszych ładunków.

Ponownie jesteśmy bardzo wdzięczni naszym Przewoźnikom i Kierowcom, dzięki którym nasze dostawy przebiegają bez zarzutów, nawet w tych skomplikowanych warunkach.

Sprawdź sam, w czym możemy Ci pomóc. Napisz na sales@donedeliveries.com.

news

Najnowsze aktualności

2021-06-16

DONE! Deliveries – Odpowiedzialnym Pracodawcą 2021!

Cieszymy się, że w nasze ręce trafiło kolejne wyróżnienie!

2021-06-16

Targi, wystawy, konferencje, eventy - logistyka imprez w wydaniu DONE!

W Berlinie, Monachium, Paryżu, Amsterdamie, Frankfurcie, Mediolanie, Madrycie czy Hanowerze? Po ponad rocznej przerwie wystawcy i odwiedzający znów mogą...
2021-06-10

Dostawa dla włoskiego domu mody – transport skóry naturalnej.

Elegancka, prestiżowa, praktyczna, trwała i wytrzymała... Wykorzystywana od najdawniejszych czasów do produkcji butów, toreb, ubrań, siodeł końskich, tapicerek...