Warning: file_put_contents() [function.file-put-contents]: Only 0 of 937 bytes written, possibly out of free disk space in /lib/Template.class.php on line 1218

Aktualności

Zobacz co nowego u nas

DONE! Traktujemy Twoje wyzwania jak nasze – razem zawsze znajdziemy rozwiązanie

2020-04-16

Małe sukcesy prowadzą do tych wielkich.

Zawsze staramy się udowadniać naszym Klientom, że jesteśmy w stanie zrobić naprawdę wiele by przyczynić się do ich sukcesów. Tak było i tym razem.

Jak wiadomo, sytuacja we Włoszech w ostatnim czasie była bardzo trudna. Wiedzieliśmy, że musimy działać szybko i nie możemy, zawieść naszych tamtejszych partnerów. Niedawno zorganizowaliśmy dwa dość skomplikowane transporty z Włoch. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że na jedno miejsce załadunku nasz kierowca przyjechał aż z Niemiec, pokonując 300 km, a na drugie jechał 160 km przez bardzo trudny, górzysty teren z okolic francuskiej Nicei.

Pierwszy z załadunków miał miejsce w Livigno, które leży na północy Włoch, niedaleko granicy ze Szwajcarią. Miejsce docelowym był Saint-Gondon położony w środkowej Francji. Trasa liczyła 955 km, a ładunek ważył 265 kg.

 


 

Kolejny załadunek miał miejsce we włoskim Dronero, natomiast rozładunek odbył się w niemieckim Giengen an der Brenz. Długość trasy wyniosła 888 km, a waga towaru to 460 kg. Pomimo obostrzeń, towar dostarczyliśmy bez opóźnień. 
Powyższe przykłady potwierdzają, że jeśli nas potrzebujecie, możemy zrobić naprawdę wiele, by zapewnić Wam wsparcie na każdym etapie realizacji, co w tym niespokojnym czasie może okazać się szczególnie wartościowe. Wierzymy, że prawdziwych partnerów weryfikuje postawa właśnie w takich momentach.

Pozostawiamy do Waszej dyspozycji, olbrzymią siatkę ponad 9600 zaufanych przewoźników, gotowych do działania wraz z zachowaniem wszelkich procedur bezpieczeństwa. To dzięki nim jesteśmy w stanie rozwiązywać nawet najbardziej skomplikowane problemy transportowe w całej Europie.
Dzięki  pracy naszych ekspertów, którzy znajdują odpowiednią drogę, by dotrzeć do każdego celu, nasi kierowcy są zawsze na czas, a dział Track & Trace czuwa 24/7 nad bezpieczeństwem Waszych ładunków.

Ponownie jesteśmy bardzo wdzięczni naszym Przewoźnikom i Kierowcom, dzięki którym nasze dostawy przebiegają bez zarzutów, nawet w tych skomplikowanych warunkach.

Sprawdź sam, w czym możemy Ci pomóc. Napisz na sales@donedeliveries.com.

news

Najnowsze aktualności

2022-12-02

Quote&GO – rewolucja na rynku transportu on-demand

Już od kilku lat DONE! konsekwentnie inwestuje w cyfrowe rozwiązania ułatwiające i przyspieszające pracę naszych klientów i partnerów. Jednak rok 2022 jest pod tym względem wyjątkowy...
2022-05-18

Carriers4Ukraine - Historia Olgi Lukianenko

Historia Olgi pokazuje, w jakiej sytuacji są ludzie, których dotknęła wojna i którym chcemy pomóc. Zachęcamy do wsparcia naszej inicjatywy, by pomoc dotarła do jeszcze większej liczby potrzebujących.
2022-05-09

Carriers4Ukraine - Historia Kateryny Ashykhgminy oraz jej rodziny

Historia Kateryny pokazuje, w jakiej sytuacji są ludzie, których dotknęła wojna i którym chcemy pomóc. Zachęcamy do wsparcia naszej inicjatywy, by pomoc dotarła do jeszcze większej liczby potrzebujących.

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (//tmp) in Unknown on line 0