Aktualności

Zobacz co nowego u nas

Consider it SMILE! Uśmiechy w paczkach dla naszych pracowników na home office

2020-04-16

Dziś, w dobie wszechobecnej technologii, rozpraszaczy i krzykliwej komunikacji, ludziom coraz łatwiej umykają rzeczy najbardziej istotne. Choć jedni mniej, drudzy nieco bardziej, to koniec końców wszyscy bywamy zabiegani i nie zwracamy uwagi na detale. A to często te drobne, z pozoru błahe rzeczy, niejednokrotnie najmocniej wpływają na nasze ogólne samopoczucie.


Czasami wystarczy właśnie ten niewielki gest, by wywołać u drugiego człowieka uśmiech. Drobne rzeczy i czyny mają wielką moc. Postanowiliśmy w myśl tej prostej zasady, umilić naszym pracownikom ten trudny okres związany z pandemią i wnieść trochę ciepła do ich domów podczas tzw. home office. Zespół DONE! od dłuższego czasu pracuje zdalnie, jednak nie przeszkadza to w normalnym funkcjonowaniu firmy, wręcz przeciwnie, jeszcze bardziej skupiamy się na optymalizacji naszych wewnętrznych procesów, pracując online. Bez przeszkód realizujemy wszystkie zlecenia, a nasi Klienci, jak zwykle mogą na nas polegać.


Na co dzień dostarczamy ładunki dla naszych Klientów, a tym razem postanowiliśmy dostarczyć uśmiechy naszym pracownikom. Pod drzwi każdego z nas trafił drobny upominek. Prezenty, jakie dostaliśmy, to kubek promujący akcję Zostań w domu oraz wewnętrzna, pełna bieżących informacji na temat naszej organizacji gazeta SUN OF THE DONE, która jest miłą odskocznią od przytłaczających informacji dotyczących koronawirusa, które docierają do nas z zewnątrz. Dodatkowo wszyscy otrzymaliśmy też spory zastrzyk optymizmu, którym i z wami chcielibyśmy się podzielić za sprawą zwykłych, lecz pełnych energii zdjęć poniżej.Jak widać, udało nam się osiągnąć to, na czym najbardziej nam zależało.


Pamiętajmy, że choć tak wiele się zmieniło, życie toczy się nadal i w dużym stopniu, to od nas samych zależy, jak odnajdziemy się w nowej rzeczywistości. Niezależnie od dzielących nas kilometrów, nadal wszyscy jesteśmy jedną drużyną i wspieramy się każdego dnia.

Dbajmy o siebie wzajemnie. #distantimauniti


news

Najnowsze aktualności

2021-06-16

DONE! Deliveries – Odpowiedzialnym Pracodawcą 2021!

Cieszymy się, że w nasze ręce trafiło kolejne wyróżnienie!

2021-06-16

Targi, wystawy, konferencje, eventy - logistyka imprez w wydaniu DONE!

W Berlinie, Monachium, Paryżu, Amsterdamie, Frankfurcie, Mediolanie, Madrycie czy Hanowerze? Po ponad rocznej przerwie wystawcy i odwiedzający znów mogą...
2021-06-10

Dostawa dla włoskiego domu mody – transport skóry naturalnej.

Elegancka, prestiżowa, praktyczna, trwała i wytrzymała... Wykorzystywana od najdawniejszych czasów do produkcji butów, toreb, ubrań, siodeł końskich, tapicerek...