Aktualności

Zobacz co nowego u nas

E-commerce szansą dla rozwoju Twojego biznesu z DONE!

2020-04-07
Nowa sytuacja stwarza nowe możliwości. Staje się bodźcem do rozwoju i poszerzania swoich kompetencji. Razem możemy zintensyfikować nasze dotychczasowe działania i wspólnie brać udział we wzroście rynku e-commerce.

Obecnie nasze życie i kontakty przeniosły się do Internetu. Szansą dla naszej branży jest niewątpliwie rynek e-commerce, który ostatnio znacznie przyspieszył. Pamiętajmy, że kryzys może stworzyć możliwości ekspansji i rozwoju. Od nas zależy, jak możliwości te wykorzystamy. 

W DONE! prężnie działamy, by pomóc naszym klientom wypełnić przerwane ogniwo w łańcuchu dostaw i wyeliminować ryzyko zakłóceń w zarządzaniu łańcuchami dostaw w obecnej sytuacji. Pomagamy również wykorzystać szansę, jaką daje e-commerce, dostarczając elastyczne rozwiązania transportowe bez konieczności zawierania długoterminowych umów. Dostarczamy rozwiązania transportowe pomiędzy magazynami dla producentów, hurtowników i dostawców. Priorytetowo obsługujemy zlecenia przewozu żywności, urządzeń medycznych – szpitalnych łóżek, rękawiczek czy maseczek, środków czystości i innych istotnych produktów, na które zapotrzebowanie rośnie względem potrzeb mieszkańców i sytuacji danego kraju. 

Poniższa grafika przedstawia zakres naszych działań w sektorze e-commerce. Możemy pomóc w transporcie zarówno pomiędzy magazynami, jak i dostawami wielu produktów do klienta oraz zwrotami. Nasze samochody dostępne są w całej Europie.Gwarantujemy usługę dostosowaną do dynamicznych potrzeb w sektorze e-commerce:


Chcesz razem z nami rozszerzać działania w dostawach dla e-commerce? Masz dostęp do kontaktów z branży, ale jednocześnie masz sporo pytań, obaw i wątpliwości?

Nasz dział Customer Care chętnie pomoże i dokładnie wyjaśni, na czym polega współpraca na tym rynku.

Gwarantujemy profesjonalne doradztwo telefoniczne: + 48 570 086 900

Możesz też napisać do nas maila na sales@donedeliveries.com.


news

Najnowsze aktualności

2022-12-02

Quote&GO – rewolucja na rynku transportu on-demand

Już od kilku lat DONE! konsekwentnie inwestuje w cyfrowe rozwiązania ułatwiające i przyspieszające pracę naszych klientów i partnerów. Jednak rok 2022 jest pod tym względem wyjątkowy...
2022-05-18

Carriers4Ukraine - Historia Olgi Lukianenko

Historia Olgi pokazuje, w jakiej sytuacji są ludzie, których dotknęła wojna i którym chcemy pomóc. Zachęcamy do wsparcia naszej inicjatywy, by pomoc dotarła do jeszcze większej liczby potrzebujących.
2022-05-09

Carriers4Ukraine - Historia Kateryny Ashykhgminy oraz jej rodziny

Historia Kateryny pokazuje, w jakiej sytuacji są ludzie, których dotknęła wojna i którym chcemy pomóc. Zachęcamy do wsparcia naszej inicjatywy, by pomoc dotarła do jeszcze większej liczby potrzebujących.