Aktualności

Zobacz co nowego u nas

E-commerce szansą dla rozwoju Twojego biznesu z DONE!

2020-04-07
Nowa sytuacja stwarza nowe możliwości. Staje się bodźcem do rozwoju i poszerzania swoich kompetencji. Razem możemy zintensyfikować nasze dotychczasowe działania i wspólnie brać udział we wzroście rynku e-commerce.

Obecnie nasze życie i kontakty przeniosły się do Internetu. Szansą dla naszej branży jest niewątpliwie rynek e-commerce, który ostatnio znacznie przyspieszył. Pamiętajmy, że kryzys może stworzyć możliwości ekspansji i rozwoju. Od nas zależy, jak możliwości te wykorzystamy. 

W DONE! prężnie działamy, by pomóc naszym klientom wypełnić przerwane ogniwo w łańcuchu dostaw i wyeliminować ryzyko zakłóceń w zarządzaniu łańcuchami dostaw w obecnej sytuacji. Pomagamy również wykorzystać szansę, jaką daje e-commerce, dostarczając elastyczne rozwiązania transportowe bez konieczności zawierania długoterminowych umów. Dostarczamy rozwiązania transportowe pomiędzy magazynami dla producentów, hurtowników i dostawców. Priorytetowo obsługujemy zlecenia przewozu żywności, urządzeń medycznych – szpitalnych łóżek, rękawiczek czy maseczek, środków czystości i innych istotnych produktów, na które zapotrzebowanie rośnie względem potrzeb mieszkańców i sytuacji danego kraju. 

Poniższa grafika przedstawia zakres naszych działań w sektorze e-commerce. Możemy pomóc w transporcie zarówno pomiędzy magazynami, jak i dostawami wielu produktów do klienta oraz zwrotami. Nasze samochody dostępne są w całej Europie.Gwarantujemy usługę dostosowaną do dynamicznych potrzeb w sektorze e-commerce:


Chcesz razem z nami rozszerzać działania w dostawach dla e-commerce? Masz dostęp do kontaktów z branży, ale jednocześnie masz sporo pytań, obaw i wątpliwości?

Nasz dział Customer Care chętnie pomoże i dokładnie wyjaśni, na czym polega współpraca na tym rynku.

Gwarantujemy profesjonalne doradztwo telefoniczne: + 48 570 086 900

Możesz też napisać do nas maila na sales@donedeliveries.com.


news

Najnowsze aktualności

2021-06-16

DONE! Deliveries – Odpowiedzialnym Pracodawcą 2021!

Cieszymy się, że w nasze ręce trafiło kolejne wyróżnienie!

2021-06-16

Targi, wystawy, konferencje, eventy - logistyka imprez w wydaniu DONE!

W Berlinie, Monachium, Paryżu, Amsterdamie, Frankfurcie, Mediolanie, Madrycie czy Hanowerze? Po ponad rocznej przerwie wystawcy i odwiedzający znów mogą...
2021-06-10

Dostawa dla włoskiego domu mody – transport skóry naturalnej.

Elegancka, prestiżowa, praktyczna, trwała i wytrzymała... Wykorzystywana od najdawniejszych czasów do produkcji butów, toreb, ubrań, siodeł końskich, tapicerek...