Aktualności

Zobacz co nowego u nas

DONE! częścią łańcucha dostaw dla e-commerce

2020-03-26
Handel e-commerce rozwija się dynamicznie. Obecnie jeszcze bardziej przyspieszył, otwierając przed branżą transportową nowe szanse i możliwości. Jednocześnie wymaga najwyższej jakości i tempa, a dodatkowo charakteryzuje się nieregularnością i sezonowością. 

W DONE! od lat oferujemy naszym klientom elastyczne i dopasowane do indywidualnych potrzeb rozwiązania, także dla e-commerce.


Kto jest naszym klientem?

Logistyka w biznesie e-commerce kojarzy się głównie z dostarczaniem towaru przez kuriera do domu klienta. Jednak bardzo istotne są też transporty od producenta do magazynów i pomiędzy nimi. W DONE! zapewniamy rozwiązania przewozowe dla naszych partnerskich firm z branży spedycyjnej, a także bezpośrednio dla hurtowników, dystrybutorów i producentów. Wspieramy także właścicieli sklepów internetowych, którzy potrzebują wydajnego operatora logistycznego. Przygotowując ofertę, analizujemy rynek, by dostarczyć klientowi najlepsze rozwiązania. Kierujemy się modelem win-win, zależy nam, by w rezultacie obie strony były usatysfakcjonowane.

 

Co możemy dostarczyć?

Przedmiotem naszych transportów w branży e-commerce są zazwyczaj ubrania, żywność oraz kosmetyki. Niejednokrotnie zapewniamy też dostawy sprzętu AGD, materiałów budowlanych, biżuterii, zegarków, komputerów, telefonów i innych tak różnorodnych towarów, jak cały rynek e-commerce. Realizujemy zamówienia składające się z wielu pozycji produktów, zajmujących cały samochód – van full express, a także mniejsze dostawy – part load’y.  

Gdzie działamy?

Dostarczamy towar na terenie całej Europy, także na wyspach, w Skandynawii, czy w skrajnych punktach kontynentu – na Cyprze i Turcji. Posiadamy niezbędne pozwolenia i dokumentację, która umożliwia sprawne przejście odpraw czy procedur związanych z działaniami w nietypowych miejscach. Dbamy o wybór optymalnych rozwiązań, w razie potrzeby korzystamy z przepraw promowych. Dotarliśmy już do 50 krajów w całej Europie i wciąż jesteśmy otwarci na nowe kierunki.


Dlaczego DONE!?

Nasz zespół składa się z około 140 specjalistów, między innymi spedytorów i programistów. Zależy nam, by Partnerzy byli zadowoleni ze współpracy, dlatego zapewniamy terminowe i bezpieczne dostawy, możliwie najkrótszą drogą w optymalnej cenie. Wspierają nas w tym własne narzędzia cyfrowe, budowane na wiedzy, kompetencjach i doświadczeniu pracowników. Zapewniają też szybki, elektroniczny obieg dokumentów i statusy automatyczne na każdym etapie zlecenia.

Poprzez sprawne działania chcemy przyczyniać się do rozwoju obsługiwanych przez nas sklepów internetowych. Dbamy o bezpieczeństwo powierzanego nam ładunku, kierowcy na załadunku dokładnie sprawdzają zabezpieczenia towaru w samochodach, wybierają sprawdzone parkingi, a dział Track & Trace czuwa nad przebiegiem transportu 24/7. Bogata sieć naszych 9600 przewoźników jest w stanie zagwarantować rozwiązania przewozowe każdego typu, w dowolnym miejscu Europy.

 

Szukasz rzetelnego partnera biznesowego w zakresie przewozu dla e-commerce?
Może potrzebujesz typowych lub zupełnie niestandardowych rozwiązań?
Napisz na sales@donedeliveries.com


news

Najnowsze aktualności

2022-12-02

Quote&GO – rewolucja na rynku transportu on-demand

Już od kilku lat DONE! konsekwentnie inwestuje w cyfrowe rozwiązania ułatwiające i przyspieszające pracę naszych klientów i partnerów. Jednak rok 2022 jest pod tym względem wyjątkowy...
2022-05-18

Carriers4Ukraine - Historia Olgi Lukianenko

Historia Olgi pokazuje, w jakiej sytuacji są ludzie, których dotknęła wojna i którym chcemy pomóc. Zachęcamy do wsparcia naszej inicjatywy, by pomoc dotarła do jeszcze większej liczby potrzebujących.
2022-05-09

Carriers4Ukraine - Historia Kateryny Ashykhgminy oraz jej rodziny

Historia Kateryny pokazuje, w jakiej sytuacji są ludzie, których dotknęła wojna i którym chcemy pomóc. Zachęcamy do wsparcia naszej inicjatywy, by pomoc dotarła do jeszcze większej liczby potrzebujących.