Warning: file_put_contents(!data/cache/ba2ec4e7af1612618072df5663bfe9f1.dat) [function.file-put-contents]: failed to open stream: Disk quota exceeded in /lib/Template.class.php on line 1218

Aktualności

Zobacz co nowego u nas

DONE! wspiera młode siatkarki

2019-06-05

Transport i siatkówka?

Mimo globalnego charakteru działalności, nasza firma chętnie angażuje się w pomoc lokalnym instytucjom. Tym razem mieliśmy okazję wspomóc dziewczynki ze Szkoły Podstawowej nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Andrychowie.

Jeden z naszych spedytorów Tomek, zwrócił się z propozycją takiej właśnie akcji. Dział Marketingu błyskawicznie zorganizował pomoc dla Mamy Tomka – Pani Ewy Bury, która jest trenerem zespołu oraz dla samych zawodniczek.

Wsparcie dotyczyło wyjazdu na Mistrzostwa Polski czwórek żeńskich w Piłce Siatkowej. Zawodniczki awansowały do turnieju głównego, przechodząc wyczerpujące zmagania: od szczebla gminnego, finalnie wygrywając Coroczną Małopolską Olimpiadę Sportową, jako najlepsza drużyna w województwie! Uzyskały awans na wspomniany turniej krajowy, jako jedna z zaledwie 18 drużyn.Kilka słów o naszym udziale.               

Czterodniowy turniej zbliżał się wielkimi krokami. Zapewniliśmy drużynie wsparcie w postaci strojów sportowych, które będą się im i nam kojarzyć z, jak się okazało, wielkim sukcesem!

Dziewczyny zdobyły brązowe medale, godnie reprezentując nasze miasto wśród potentatów z Gdańska, Kędzierzyna-Koźle, Mielca, Wrocławia czy Krakowa. Osiągnęły coś wyjątkowego, dostając się na turniej, w którym rywalizować przyszło im z drużynami z największych miast Polski, posiadającymi w swoich szeregach reprezentantki kraju.

Nowe stroje wraz ze sportowymi bluzami miały być więc przede wszystkim nagrodą za to, co do tej pory osiągnęły. Nie wiedzieliśmy, że są aż tak dobre!Jak było na turnieju?

Od samego początku turnieju, dziewczęta grały bez najmniejszych kompleksów. Rywalizacja składała się z dwóch rund w systemie ligowym, które wieńczyła faza pucharowa w walce o medale.

Mimo niewielkich kłopotów na pierwszym etapie i jednej porażki w grupie, podopieczne Pani Ewy uzyskały awans z trzy-drużynowej grupy do kolejnej, w której również czekały na nie dwa spotkania. Tym razem nie było najmniejszych wątpliwości, że nasze dziewczyny zasłużyły na sukces. Drużyna wygrała grupę, meldując się w półfinale, jednocześnie zyskując szansę walki o miano najlepszych w całym kraju. Medal był na wyciągnięcie ręki, jednak los postawił na ich drodze najbardziej wymagającego rywala w postaci faworytek turnieju – posiadającą w swoich szeregach polskie kadrowiczki, drużynę z Nadarzyna. Mimo zaciętego pojedynku nie udało się pokonać faworyzowanych siatkarek.

Przed andrychowiankami los postawił zespół z Sejn, a wygranie meczu gwarantowało brązowy medal.

Dziewczyny nie dały szans, stojącym po drugiej stronie siatki rówieśniczkom, kończąc tę niezwykle emocjonalną podróż z wielkim sukcesem.

Sukces.

Gratulujemy Mamie Tomka, Pani Ewie, Zawodniczkom, a szczególnie rodzicom – to musiało być dla nich niesamowite i wzruszające przeżycie.

Brązowy medal Mistrzostw Polski, miejsce na podium, no i wielka radość wszystkich naszych pracowników, którzy trzymali kciuki, śledząc doniesienia i wyniki, przez te kilka dni – CONSIDER IT DONE!
Źródła: https://www.facebook.com/SzkolaPodstawowaNr4WAndrychowie/


news

Najnowsze aktualności

2022-12-02

Quote&GO – rewolucja na rynku transportu on-demand

Już od kilku lat DONE! konsekwentnie inwestuje w cyfrowe rozwiązania ułatwiające i przyspieszające pracę naszych klientów i partnerów. Jednak rok 2022 jest pod tym względem wyjątkowy...
2022-05-18

Carriers4Ukraine - Historia Olgi Lukianenko

Historia Olgi pokazuje, w jakiej sytuacji są ludzie, których dotknęła wojna i którym chcemy pomóc. Zachęcamy do wsparcia naszej inicjatywy, by pomoc dotarła do jeszcze większej liczby potrzebujących.
2022-05-09

Carriers4Ukraine - Historia Kateryny Ashykhgminy oraz jej rodziny

Historia Kateryny pokazuje, w jakiej sytuacji są ludzie, których dotknęła wojna i którym chcemy pomóc. Zachęcamy do wsparcia naszej inicjatywy, by pomoc dotarła do jeszcze większej liczby potrzebujących.

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (//tmp) in Unknown on line 0