Aktualności

Zobacz co nowego u nas

DONE! z rekomendacją ISO na 2021 rok

2021-01-25
DONE! Deliveries uzyskało rekomendację organizacji certyfikującej TUV w zakresie realizacji norm ISO 9001 i 14001 na 2021 rok. Oznacza to, że już po raz kolejny zostaliśmy docenieni za wysoką jakość świadczonych usług oraz przestrzeganie norm środowiskowych. 

ISO to standard – my wybiegamy ponad normy. 

W DONE! robimy wszystko, żeby wyprzedzać oczekiwania naszych klientów. Wychodzimy im naprzeciw, dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań. W tym roku nasze systemy wspierające procesy spedycyjne zostały wyróżnione przez Audytorów TUV. Zwrócili oni szczególną uwagę na innowacyjne narzędzia, które tworzymy.  

W DONE! stale doskonalimy procesy, w tym systemy monitorowania transportu, odpowiedzi na zapytania klientów, doboru najlepszego rozwiązania transportowego, a także współpracy z naszymi kontrahentami. Stawiamy na ciągły rozwój narzędzi IT, tworząc nowe standardy w odpowiedzi na potrzeby naszych klientów oraz przewoźników. 

Jednocześnie zwracamy szczególną uwagę na poszanowanie środowiska naturalnego i przestrzeganie obowiązujących przepisów prawa. Prowadzimy odpowiedzialny biznes i oprócz certyfikatu zarządzania jakością (PN-EN ISO 9001:2015), posiadamy również Certyfikat Zarządzania Środowiskowego (PN-EN ISO 14001:2015).  Utrzymywanie rekomendacji to potwierdzenie, że codzienna, ciężka praca przynosi efekty. To wszystko by świadczyć usługi transportowe na najwyższym poziomie. 

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do naszego kolejnego sukcesu! 
news

Najnowsze aktualności

2021-06-16

DONE! Deliveries – Odpowiedzialnym Pracodawcą 2021!

Cieszymy się, że w nasze ręce trafiło kolejne wyróżnienie!

2021-06-16

Targi, wystawy, konferencje, eventy - logistyka imprez w wydaniu DONE!

W Berlinie, Monachium, Paryżu, Amsterdamie, Frankfurcie, Mediolanie, Madrycie czy Hanowerze? Po ponad rocznej przerwie wystawcy i odwiedzający znów mogą...
2021-06-10

Dostawa dla włoskiego domu mody – transport skóry naturalnej.

Elegancka, prestiżowa, praktyczna, trwała i wytrzymała... Wykorzystywana od najdawniejszych czasów do produkcji butów, toreb, ubrań, siodeł końskich, tapicerek...