Aktualności

Zobacz co nowego u nas

DONE! z rekomendacją ISO na 2021 rok

2021-01-25
DONE! Deliveries uzyskało rekomendację organizacji certyfikującej TUV w zakresie realizacji norm ISO 9001 i 14001 na 2021 rok. Oznacza to, że już po raz kolejny zostaliśmy docenieni za wysoką jakość świadczonych usług oraz przestrzeganie norm środowiskowych. 

ISO to standard – my wybiegamy ponad normy. 

W DONE! robimy wszystko, żeby wyprzedzać oczekiwania naszych klientów. Wychodzimy im naprzeciw, dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań. W tym roku nasze systemy wspierające procesy spedycyjne zostały wyróżnione przez Audytorów TUV. Zwrócili oni szczególną uwagę na innowacyjne narzędzia, które tworzymy.  

W DONE! stale doskonalimy procesy, w tym systemy monitorowania transportu, odpowiedzi na zapytania klientów, doboru najlepszego rozwiązania transportowego, a także współpracy z naszymi kontrahentami. Stawiamy na ciągły rozwój narzędzi IT, tworząc nowe standardy w odpowiedzi na potrzeby naszych klientów oraz przewoźników. 

Jednocześnie zwracamy szczególną uwagę na poszanowanie środowiska naturalnego i przestrzeganie obowiązujących przepisów prawa. Prowadzimy odpowiedzialny biznes i oprócz certyfikatu zarządzania jakością (PN-EN ISO 9001:2015), posiadamy również Certyfikat Zarządzania Środowiskowego (PN-EN ISO 14001:2015).  Utrzymywanie rekomendacji to potwierdzenie, że codzienna, ciężka praca przynosi efekty. To wszystko by świadczyć usługi transportowe na najwyższym poziomie. 

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do naszego kolejnego sukcesu! 
news

Najnowsze aktualności

2022-12-02

Quote&GO – rewolucja na rynku transportu on-demand

Już od kilku lat DONE! konsekwentnie inwestuje w cyfrowe rozwiązania ułatwiające i przyspieszające pracę naszych klientów i partnerów. Jednak rok 2022 jest pod tym względem wyjątkowy...
2022-05-18

Carriers4Ukraine - Historia Olgi Lukianenko

Historia Olgi pokazuje, w jakiej sytuacji są ludzie, których dotknęła wojna i którym chcemy pomóc. Zachęcamy do wsparcia naszej inicjatywy, by pomoc dotarła do jeszcze większej liczby potrzebujących.
2022-05-09

Carriers4Ukraine - Historia Kateryny Ashykhgminy oraz jej rodziny

Historia Kateryny pokazuje, w jakiej sytuacji są ludzie, których dotknęła wojna i którym chcemy pomóc. Zachęcamy do wsparcia naszej inicjatywy, by pomoc dotarła do jeszcze większej liczby potrzebujących.