Aktualności

Zobacz co nowego u nas

Rozwiązanie transportowe w 12 minut? Dla nas to codzienność.

2021-01-19
W dynamicznej branży transportowej czas to klucz do sukcesu, dlatego tak ważne jest odpowiednie zgranie szeregu działań i procesów od samego początku, a nawet tuż przed rozpoczęciem realizacji zlecenia.  

W DONE! przywiązujemy szczególną wagę do natychmiastowej reakcji na zapytania klientów. W zaledwie 4 minutyodpowiadamy na każdą wiadomość, tak by w ciągu 12 minut znaleźć rozwiązanie „szyte na miarę”. Naszym priorytetem jest szybkie zapewnienie klientowi rozwiązania, które będzie efektywne i dopasowane do jego potrzeb.  

Poniższa animacja wyjaśnia, jak przebiegają nasze wewnętrzne procesy gwarantujące rozwiązanie  
w zaledwie 12 minut.  


Jesteś zainteresowany współpracą z nami?  

Wyślij zapytanie na sales@donedeliveries.com i sprawdź nas! 

news

Najnowsze aktualności

2022-05-18

Carriers4Ukraine - Historia Olgi Lukianenko

Historia Olgi pokazuje, w jakiej sytuacji są ludzie, których dotknęła wojna i którym chcemy pomóc. Zachęcamy do wsparcia naszej inicjatywy, by pomoc dotarła do jeszcze większej liczby potrzebujących.
2022-05-09

Carriers4Ukraine - Historia Kateryny Ashykhgminy oraz jej rodziny

Historia Kateryny pokazuje, w jakiej sytuacji są ludzie, których dotknęła wojna i którym chcemy pomóc. Zachęcamy do wsparcia naszej inicjatywy, by pomoc dotarła do jeszcze większej liczby potrzebujących.
2022-01-21

Certyfikat ISO 4 raz z rzędu dla DONE!

2022 roku rozpoczynamy sukcesem - kolejny rok z rzędu uzyskaliśmy rekomendację organizacji certyfikującej TÜV w zakresie realizacji norm ISO 9001 i 14001...