Aktualności

Zobacz co nowego u nas

Szlachetna Paczka kolejny raz z DONE!

2020-12-14
Każdego roku jeden grudniowy weekend zamienia się w Weekend Cudów, a to za sprawą Szlachetnej Paczki –  najbardziej rozpoznawalnego projektu społecznego w Polsce.  

W DONE! Deliveries po raz kolejny otworzyliśmy nasze serca. W tym roku pandemia szczególnie dotknęła osoby starsze, dlatego postanowiliśmy wesprzeć właśnie ich - rodzinę seniorów z Andrychowa. 
Dzięki naszym koordynatorom udało się zmobilizować wszystkich pracowników DONE! i zebrać niezbędne rzeczy, które z pewności uprzyjemnią rodzinie tegoroczne Święta.

Zobaczcie na poniższych zdjęciach, jak przebiegała cała akcja. 

Pomaganie jest cudowne!   
Brawo Team DONE! 

Na czym polega projekt Szlachetna Paczka:  
Filarem projektu jest praca z Darczyńcami i Wolontariuszami, którzy pomagają Rodzinom w potrzebie. Wolontariusze szukają Rodzin i pracują z nimi. Darczyńcy przygotowują pomoc. Stowarzyszenie Wiosna, które jest autorem projektu, tworzy rozwiązania łączące wszystkie te grupy. Dzięki temu Szlachetna Paczka może nieść realną pomoc i impuls do zmiany dla obdarowywanych Rodzin.  
news

Najnowsze aktualności

2021-06-16

DONE! Deliveries – Odpowiedzialnym Pracodawcą 2021!

Cieszymy się, że w nasze ręce trafiło kolejne wyróżnienie!

2021-06-16

Targi, wystawy, konferencje, eventy - logistyka imprez w wydaniu DONE!

W Berlinie, Monachium, Paryżu, Amsterdamie, Frankfurcie, Mediolanie, Madrycie czy Hanowerze? Po ponad rocznej przerwie wystawcy i odwiedzający znów mogą...
2021-06-10

Dostawa dla włoskiego domu mody – transport skóry naturalnej.

Elegancka, prestiżowa, praktyczna, trwała i wytrzymała... Wykorzystywana od najdawniejszych czasów do produkcji butów, toreb, ubrań, siodeł końskich, tapicerek...