Warning: file_put_contents(!data/cache/3b18f4b05f9ffd5c2b1b6c37e8571b19.dat) [function.file-put-contents]: failed to open stream: Disk quota exceeded in /lib/Template.class.php on line 1218

Aktualności

Zobacz co nowego u nas

Szlachetna Paczka kolejny raz z DONE!

2020-12-14
Każdego roku jeden grudniowy weekend zamienia się w Weekend Cudów, a to za sprawą Szlachetnej Paczki –  najbardziej rozpoznawalnego projektu społecznego w Polsce.  

W DONE! Deliveries po raz kolejny otworzyliśmy nasze serca. W tym roku pandemia szczególnie dotknęła osoby starsze, dlatego postanowiliśmy wesprzeć właśnie ich - rodzinę seniorów z Andrychowa. 
Dzięki naszym koordynatorom udało się zmobilizować wszystkich pracowników DONE! i zebrać niezbędne rzeczy, które z pewności uprzyjemnią rodzinie tegoroczne Święta.

Zobaczcie na poniższych zdjęciach, jak przebiegała cała akcja. 

Pomaganie jest cudowne!   
Brawo Team DONE! 

Na czym polega projekt Szlachetna Paczka:  
Filarem projektu jest praca z Darczyńcami i Wolontariuszami, którzy pomagają Rodzinom w potrzebie. Wolontariusze szukają Rodzin i pracują z nimi. Darczyńcy przygotowują pomoc. Stowarzyszenie Wiosna, które jest autorem projektu, tworzy rozwiązania łączące wszystkie te grupy. Dzięki temu Szlachetna Paczka może nieść realną pomoc i impuls do zmiany dla obdarowywanych Rodzin.  
news

Najnowsze aktualności

2022-12-02

Quote&GO – rewolucja na rynku transportu on-demand

Już od kilku lat DONE! konsekwentnie inwestuje w cyfrowe rozwiązania ułatwiające i przyspieszające pracę naszych klientów i partnerów. Jednak rok 2022 jest pod tym względem wyjątkowy...
2022-05-18

Carriers4Ukraine - Historia Olgi Lukianenko

Historia Olgi pokazuje, w jakiej sytuacji są ludzie, których dotknęła wojna i którym chcemy pomóc. Zachęcamy do wsparcia naszej inicjatywy, by pomoc dotarła do jeszcze większej liczby potrzebujących.
2022-05-09

Carriers4Ukraine - Historia Kateryny Ashykhgminy oraz jej rodziny

Historia Kateryny pokazuje, w jakiej sytuacji są ludzie, których dotknęła wojna i którym chcemy pomóc. Zachęcamy do wsparcia naszej inicjatywy, by pomoc dotarła do jeszcze większej liczby potrzebujących.

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (//tmp) in Unknown on line 0