Warning: file_put_contents(!data/cache/e8a0850c3e8c9751b2d11c7ddc63dabf.dat) [function.file-put-contents]: failed to open stream: Disk quota exceeded in /lib/Template.class.php on line 1218

Aktualności

Zobacz co nowego u nas

Niespodziewana wizyta i prezent od pracowników DONE!

2021-04-01
Pracownicy DONE! nieraz udowodnili, że czerpią ogromną radość z niesienia pomocy innym i chętnie angażują się w działania charytatywne. Tak też było tym razem. Z okazji zbliżających się świąt Drużyna DONE! postanowiła zrobić niespodziankę dla uczniów ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Kaczynie, którzy znani są ze swego nieprzeciętnego talentu plastycznego. Przekonaliśmy się o tym już dwukrotnie – gdy dzieci stworzyły dla nas obrazki z misiem oraz gdy podziwialiśmy kartki świąteczne w ich wykonaniu.   

Nasze zadanie 

Pracowników DONE! nie trzeba było długo namawiać – wystarczył jeden mail, żebyśmy przystąpili do działania. Naszym celem było stworzenie paczki z artykułami plastycznymi dla uczniów. Każdy z działów dołożył swoją cegiełkę i tak powstał wypełniony po brzegi kolorowy prezent. W paczce oczywiście nie mogło zabraknąć kredek, klejów, papierów kolorowych, naklejek, brokatów i wszystkiego, co niezbędne małym-wielkim twórcom.  

Reakcja uczniów 

Zresztą dokładnie tak samo było z dziećmi – kiedy tylko Pani Dyrektor z Ośrodka w Kaczynie wspomniała im, że chcemy przygotować dla nich wielkanocny prezent od razu chwycili za kredki, farby i stworzyli dla nas urzekające prace.  
Wielki dzień  

31 marca nasza dwu osobowa delegacja odwiedziła ośrodek i wręczyła uczniom prezent. Zostaliśmy przyjęci bardzo ciepło, mimo panujących obostrzeń. Obustronnej radości nie było końca.  
 
Kolejny raz przekonaliśmy się, że nie trzeba wiele, by na czyjejś twarzy pojawił się uśmiech. W DONE! poza ładunkami, dowozimy także dobre uczynki i to daje nam jeszcze większą satysfakcję.  

news

Najnowsze aktualności

2022-12-02

Quote&GO – rewolucja na rynku transportu on-demand

Już od kilku lat DONE! konsekwentnie inwestuje w cyfrowe rozwiązania ułatwiające i przyspieszające pracę naszych klientów i partnerów. Jednak rok 2022 jest pod tym względem wyjątkowy...
2022-05-18

Carriers4Ukraine - Historia Olgi Lukianenko

Historia Olgi pokazuje, w jakiej sytuacji są ludzie, których dotknęła wojna i którym chcemy pomóc. Zachęcamy do wsparcia naszej inicjatywy, by pomoc dotarła do jeszcze większej liczby potrzebujących.
2022-05-09

Carriers4Ukraine - Historia Kateryny Ashykhgminy oraz jej rodziny

Historia Kateryny pokazuje, w jakiej sytuacji są ludzie, których dotknęła wojna i którym chcemy pomóc. Zachęcamy do wsparcia naszej inicjatywy, by pomoc dotarła do jeszcze większej liczby potrzebujących.

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (//tmp) in Unknown on line 0