Aktualności

Zobacz co nowego u nas

Niespodziewana wizyta i prezent od pracowników DONE!

2021-04-01
Pracownicy DONE! nieraz udowodnili, że czerpią ogromną radość z niesienia pomocy innym i chętnie angażują się w działania charytatywne. Tak też było tym razem. Z okazji zbliżających się świąt Drużyna DONE! postanowiła zrobić niespodziankę dla uczniów ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Kaczynie, którzy znani są ze swego nieprzeciętnego talentu plastycznego. Przekonaliśmy się o tym już dwukrotnie – gdy dzieci stworzyły dla nas obrazki z misiem oraz gdy podziwialiśmy kartki świąteczne w ich wykonaniu.   

Nasze zadanie 

Pracowników DONE! nie trzeba było długo namawiać – wystarczył jeden mail, żebyśmy przystąpili do działania. Naszym celem było stworzenie paczki z artykułami plastycznymi dla uczniów. Każdy z działów dołożył swoją cegiełkę i tak powstał wypełniony po brzegi kolorowy prezent. W paczce oczywiście nie mogło zabraknąć kredek, klejów, papierów kolorowych, naklejek, brokatów i wszystkiego, co niezbędne małym-wielkim twórcom.  

Reakcja uczniów 

Zresztą dokładnie tak samo było z dziećmi – kiedy tylko Pani Dyrektor z Ośrodka w Kaczynie wspomniała im, że chcemy przygotować dla nich wielkanocny prezent od razu chwycili za kredki, farby i stworzyli dla nas urzekające prace.  
Wielki dzień  

31 marca nasza dwu osobowa delegacja odwiedziła ośrodek i wręczyła uczniom prezent. Zostaliśmy przyjęci bardzo ciepło, mimo panujących obostrzeń. Obustronnej radości nie było końca.  
 
Kolejny raz przekonaliśmy się, że nie trzeba wiele, by na czyjejś twarzy pojawił się uśmiech. W DONE! poza ładunkami, dowozimy także dobre uczynki i to daje nam jeszcze większą satysfakcję.  

news

Najnowsze aktualności

2021-06-16

DONE! Deliveries – Odpowiedzialnym Pracodawcą 2021!

Cieszymy się, że w nasze ręce trafiło kolejne wyróżnienie!

2021-06-16

Targi, wystawy, konferencje, eventy - logistyka imprez w wydaniu DONE!

W Berlinie, Monachium, Paryżu, Amsterdamie, Frankfurcie, Mediolanie, Madrycie czy Hanowerze? Po ponad rocznej przerwie wystawcy i odwiedzający znów mogą...
2021-06-10

Dostawa dla włoskiego domu mody – transport skóry naturalnej.

Elegancka, prestiżowa, praktyczna, trwała i wytrzymała... Wykorzystywana od najdawniejszych czasów do produkcji butów, toreb, ubrań, siodeł końskich, tapicerek...