Aktualności

Zobacz co nowego u nas

Niespodziewana wizyta i prezent od pracowników DONE!

2021-04-01
Pracownicy DONE! nieraz udowodnili, że czerpią ogromną radość z niesienia pomocy innym i chętnie angażują się w działania charytatywne. Tak też było tym razem. Z okazji zbliżających się świąt Drużyna DONE! postanowiła zrobić niespodziankę dla uczniów ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Kaczynie, którzy znani są ze swego nieprzeciętnego talentu plastycznego. Przekonaliśmy się o tym już dwukrotnie – gdy dzieci stworzyły dla nas obrazki z misiem oraz gdy podziwialiśmy kartki świąteczne w ich wykonaniu.   

Nasze zadanie 

Pracowników DONE! nie trzeba było długo namawiać – wystarczył jeden mail, żebyśmy przystąpili do działania. Naszym celem było stworzenie paczki z artykułami plastycznymi dla uczniów. Każdy z działów dołożył swoją cegiełkę i tak powstał wypełniony po brzegi kolorowy prezent. W paczce oczywiście nie mogło zabraknąć kredek, klejów, papierów kolorowych, naklejek, brokatów i wszystkiego, co niezbędne małym-wielkim twórcom.  

Reakcja uczniów 

Zresztą dokładnie tak samo było z dziećmi – kiedy tylko Pani Dyrektor z Ośrodka w Kaczynie wspomniała im, że chcemy przygotować dla nich wielkanocny prezent od razu chwycili za kredki, farby i stworzyli dla nas urzekające prace.  
Wielki dzień  

31 marca nasza dwu osobowa delegacja odwiedziła ośrodek i wręczyła uczniom prezent. Zostaliśmy przyjęci bardzo ciepło, mimo panujących obostrzeń. Obustronnej radości nie było końca.  
 
Kolejny raz przekonaliśmy się, że nie trzeba wiele, by na czyjejś twarzy pojawił się uśmiech. W DONE! poza ładunkami, dowozimy także dobre uczynki i to daje nam jeszcze większą satysfakcję.  

news

Najnowsze aktualności

2021-04-13

Samochód elektryczny – narzędzie do transportu czy ładunek? W DONE! to jedno i drugie.

Jednym z wyzwań, stojących przed wciąż rozwijającym się transportem, jest konieczność ograniczenia jego negatywnego wpływu na środowisko. Dzięki normom redukcji emisji CO2  z samochodów...
2021-04-01

Niespodziewana wizyta i prezent od pracowników DONE!

Pracownicy DONE! nieraz udowodnili, że czerpią ogromną radość z niesienia pomocy innym i chętnie angażują się w działania charytatywne. Tak też było tym razem...
2021-03-26

Elastyczność w standardzie DONE!

Branża transportowa jest niezwykle dynamiczna i zmienna, dlatego kluczowym i oczywistym jej elementem powinna być elastyczność. Niestety, dla niektórych firm funkcjonujących...