Warning: file_put_contents() [function.file-put-contents]: Only 0 of 937 bytes written, possibly out of free disk space in /lib/Template.class.php on line 1218

Aktualności

Zobacz co nowego u nas

Poziom czwarty – już otwarty!

2019-03-25
W związku ze znacznym powiększeniem się zespołu DONE! na przestrzeni kilku ostatnich miesięcy, od dawna wiadomym było, że organizacja większej przestrzeni biurowej pozostanie jedynie kwestią czasu. Nowe pomieszczenia z pewnością okażą się niezbędne zespołom spedytorskim, których stale przybywa w DONE! Pod koniec listopada liczna ekipa budowlana wkroczyła na IV piętro biurowca i z impetem rozpoczęła prace remontowe.Kilkaset metrów kwadratowych powierzchni, a tym samym kilkadziesiąt nowych stanowisk pracy zostało przekazanych naszej firmie. Nowo otwarte przestrzenie można było podziwiać podczas uroczystego otwarcia biur na czwartym poziomie biurowca.Trzeba przyznać, że wszystko odbyło się z wielką pompą. Szampan, piękny tort, pokaz slajdów z przebiegu prac, catering oraz prezent dla każdego z ekipy DONE! Do tego fotobudka, w której rozbawieni pracownicy robili zdjęcia z użyciem kolorowych gadżetów. Gdyby nie to, że trzeba było wrócić do licznych obowiązków, pewnie spędzilibyśmy czas na nowym poziomie aż do późnego wieczora.

Strefa biurowa jest bowiem bardzo przyjemnie zaaranżowana. Nie brakuje tu miejsca do pracy, regeneracji (pokój relaksu z wygodnymi fotelami i pięknym widokiem), a także strefy gastronomicznej z przytulną kuchnią, sprzyjającą towarzyskim „posiadówkom” przy lunchu.

Jedną ze ścian nowych biur porasta mech zwany chrobotkiem, który wprowadza do firmy odrobinę leśnego klimatu i kojącej zieleni.Dzięki powiększeniu powierzchni biurowej zyskaliśmy także kilka nowych sal konferencyjnych. Ich brak zawsze dawał się we znaki tym, którzy mieli ochotę na kameralne spotkanie ze swoim zespołem i omówienie bieżących tematów. Otwarcie czwartego piętra było także bogate w akcenty bardziej oficjalne: przecięcie wstęgi, oficjalna przemowa, toast czy krojenie tortu. Nie zabrakło też przyjacielskich rozmów, zwiedzania nowo powstałych pomieszczeń, czy wizyt we wspomnianym wyżej pokoju relaksu. Powiększenie przestrzeni biurowej nie sprowadza się jednak tylko do działań na czwartym piętrze.
Niedługo zajmiemy kolejne poziomy budynku, by kolejni rekruci mieli gdzie zasiadać.

Kolejnym krokiem będzie zadbanie o teren wokół budynku, zagospodarowanie  przestrzeni z uwzględnieniem zieleni i odpowiedniej ilości miejsc parkingowych. Mamy teraz duże pole do popisu! Jesteśmy zadowoleni, że zespół DONE! ma coraz bardziej komfortowe warunki do pracy, ale też miejsca do relaksu i wyciszenia.

Za to nowi, świeżo zatrudnieni pracownicy z pewnością docenią piękne wnętrza. Jeśli macie ochotę zobaczyć je osobiście: zapraszamy do naszego zespołu – prowadzimy stały nabór ;).

news

Najnowsze aktualności

2022-12-02

Quote&GO – rewolucja na rynku transportu on-demand

Już od kilku lat DONE! konsekwentnie inwestuje w cyfrowe rozwiązania ułatwiające i przyspieszające pracę naszych klientów i partnerów. Jednak rok 2022 jest pod tym względem wyjątkowy...
2022-05-18

Carriers4Ukraine - Historia Olgi Lukianenko

Historia Olgi pokazuje, w jakiej sytuacji są ludzie, których dotknęła wojna i którym chcemy pomóc. Zachęcamy do wsparcia naszej inicjatywy, by pomoc dotarła do jeszcze większej liczby potrzebujących.
2022-05-09

Carriers4Ukraine - Historia Kateryny Ashykhgminy oraz jej rodziny

Historia Kateryny pokazuje, w jakiej sytuacji są ludzie, których dotknęła wojna i którym chcemy pomóc. Zachęcamy do wsparcia naszej inicjatywy, by pomoc dotarła do jeszcze większej liczby potrzebujących.

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (//tmp) in Unknown on line 0