Aktualności

Zobacz co nowego u nas

Targi, wystawy, konferencje, eventy - logistyka imprez w wydaniu DONE!

2021-06-16

W Berlinie, Monachium, Paryżu, Amsterdamie, Frankfurcie, Mediolanie, Madrycie czy Hanowerze? Po ponad rocznej przerwie wystawcy i odwiedzający znów mogą się spotkać na targach międzynarodowych! Europa wraca do normalności, dzięki czemu spora część imprez targowych, zaplanowanych na drugą połowę 2021 się odbędzie.

Bez względu na to, w którym europejskim mieście odbywa się Twoje wydarzenie, w DONE! możemy dostarczyć towar, a nawet całe stoisko do i ze wskazanego miejsca. Zapewniamy obsługę transportową na:

  • targach międzynarodowych;
  • wystawach i zlotach;
  • kongresach i konferencjach;
  • imprezach i eventach.

Posiadamy ponad 8-letnie doświadczenie w zapewnieniu transportu na targi i wystawy. Nasi przewoźnicy posiadają pojazdy wyposażone w windę tylną. Dostarczamy całe stoiska, ściany, materiały promocyjne i sprzęt dla każdej branży (np. spożywczej, motoryzacyjnej, budowlanej, medycznej czy meblowej).


Zapewniamy:

  • doświadczonego kierowcę z komunikatywną znajomością języka (angielski);  
  • dokładną lokalizację dostawy - rozładunek na stoisku targowym;   
  • załadunek/rozładunek za pomocą windy tylnej; 
  • zdjęcia potwierdzające dostawę na stoisko natychmiast po dostawie; 
  • doświadczonego kierowcę z komunikatywną znajomością języka angielskiego;   
  • elastyczność - możliwość anulowania każdej przesyłki lub zmiany szczegółów zlecenia do 24 godzin przed wyznaczoną datą załadunku.

Nie ma znaczenia czy potrzebujesz zorganizowanego transportu na targi spożywcze, targi przemysłowe, zloty samochodowe, czy premiery produktów. Każde z tych wydarzeń jest wyjątkowe i wymaga indywidualnego podejścia, jakie gwarantuje Ci DONE!


Czy Twój kalendarz imprez targowych jest już zapełniony?

Pobierz broszurę z aktualnym kalendarzem targów na drugą połowę 2021 roku i sprawdź, na które imprezy możemy zapewnić Ci transport.

Szukasz doświadczonego partnera, który zapewni Ci obsługę targową?
Napisz na sales@donedeliveries.com
news

Najnowsze aktualności

2022-12-02

Quote&GO – rewolucja na rynku transportu on-demand

Już od kilku lat DONE! konsekwentnie inwestuje w cyfrowe rozwiązania ułatwiające i przyspieszające pracę naszych klientów i partnerów. Jednak rok 2022 jest pod tym względem wyjątkowy...
2022-05-18

Carriers4Ukraine - Historia Olgi Lukianenko

Historia Olgi pokazuje, w jakiej sytuacji są ludzie, których dotknęła wojna i którym chcemy pomóc. Zachęcamy do wsparcia naszej inicjatywy, by pomoc dotarła do jeszcze większej liczby potrzebujących.
2022-05-09

Carriers4Ukraine - Historia Kateryny Ashykhgminy oraz jej rodziny

Historia Kateryny pokazuje, w jakiej sytuacji są ludzie, których dotknęła wojna i którym chcemy pomóc. Zachęcamy do wsparcia naszej inicjatywy, by pomoc dotarła do jeszcze większej liczby potrzebujących.