Warning: file_put_contents(!data/cache/dddf11552bb364d14487235ba0a846a5.dat) [function.file-put-contents]: failed to open stream: Disk quota exceeded in /lib/Template.class.php on line 1218

Aktualności

Zobacz co nowego u nas

Akcja DONE! 1 zlecenie = 1 euro: wspieramy w walce z Covid-19 Szpital Uniwersytecki w Krakowie

2020-05-01

W DONE! wzajemna pomoc wpisuje się od dawna w naszą kulturę organizacyjną. Tworzymy biznes, który jest miejscem pracy opartym o solidne wartości i społeczną odpowiedzialność.
Nasi pracownicy chętnie angażują się w akcje społeczne i niejednokrotnie sami wychodzą z inicjatywą. Od dłuższego czasu pomagamy dzieciom z Ośrodka w Kaczynie, bierzemy udział w Szlachetnej Paczce, wspieramy szpital w Wadowicach i wciąż czujemy, że możemy zrobić więcej.

 

W związku z tym ruszamy z cykliczną akcją 1 zlecenie = 1 euro. Akcja polega na tym, że z każdego zlecenia otrzymanego od naszego Klienta, przekażemy 1 euro na pomoc wybranej przez nas, potrzebującej wsparcia jednostce np. placówce medycznej czy instytutowi technologicznemu.

Oznacza to, że całkowita kwota, jaką przekażemy danej organizacji, zależy od liczby zamówień złożonych przez naszych Klientów, w skrócie:

IM WIĘCEJ ZLECEŃ Z DONE! TYM WIĘCEJ PIENIĘDZY NA POMOC.

 

Poruszeni sytuacją związaną z epidemią, zdecydowaliśmy, że rozpoczniemy naszą pomoc od wsparcia lokalnej społeczności. Wybór nie był łatwy, bo wiele szpitali potrzebuje pomocy, dlatego oddaliśmy głos naszym pracownikom, aby to oni wytypowali najbardziej potrzebującą według nich instytucję.

W wyniku głosowania, wybraliśmy, że w najbliższym czasie będziemy przekazywać 1 € z każdego zlecenia dla Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie
Darowizna będzie sukcesywnie przeznaczana na zakup specjalistycznego sprzętu ratującego życie, w tym wyposażenia ochronnego dla pracowników szpitala.

Wierzymy, że uda nam się zapewnić sporo środków, które pomogą diagnozować podopiecznych bez ryzyka dla lekarzy, pielęgniarek i całego personelu oraz w trosce o każdego pacjenta placówki.
Walka o zdrowie i życie Pacjentów z Covid-19, to wyzwanie, które jest nadrzędnym celem szpitala z ramienia decyzji Ministra Zdrowia. Przyłączamy się do działania.

Tutaj można przeczytać więcej i zobaczyć, jak to wygląda na pierwszej linii frontu – https://www.su.krakow.pl/nasz-szpital/aktualnosci/walka-o-zdrowie-i-zycie-pacjentow


Jesteśmy przekonani, że każde wsparcie ma znaczenie, a RAZEM MOŻEMY ZNACZNIE WIĘCEJ!

Podsumowując: zlecając nam transport, przyłączasz się do akcji i POMAGASZ wspólnie z nami.

Kierujemy podobny apel do wszystkich osób i firm.Nie potrzebowaliśmy zachęty. Zawsze czujemy się społecznie odpowiedzialni. Zastanawialiśmy się tylko w jaki sposób i komu skutecznie możemy pomóc. Teraz już wiemy. Planujemy kolejne akcje tego typu. Cieszymy się, że mamy z kim to robić. Ślę wielkie podziękowania dla naszych partnerów biznesowych, to cudowne, że są z nami na dobre i na złeDamian Misiek, CEO

 


Dziękujemy naszym Klientom, Przewoźnikom i wszystkim Partnerom, bez których nie dałoby się przeprowadzić takiej akcji oraz oczywiście Dyrekcji i Pracownikom za wspólne działania.


W artykule wykorzystano informacje dostępne na stronie Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie https://www.su.krakow.pl/news

Najnowsze aktualności

2022-12-02

Quote&GO – rewolucja na rynku transportu on-demand

Już od kilku lat DONE! konsekwentnie inwestuje w cyfrowe rozwiązania ułatwiające i przyspieszające pracę naszych klientów i partnerów. Jednak rok 2022 jest pod tym względem wyjątkowy...
2022-05-18

Carriers4Ukraine - Historia Olgi Lukianenko

Historia Olgi pokazuje, w jakiej sytuacji są ludzie, których dotknęła wojna i którym chcemy pomóc. Zachęcamy do wsparcia naszej inicjatywy, by pomoc dotarła do jeszcze większej liczby potrzebujących.
2022-05-09

Carriers4Ukraine - Historia Kateryny Ashykhgminy oraz jej rodziny

Historia Kateryny pokazuje, w jakiej sytuacji są ludzie, których dotknęła wojna i którym chcemy pomóc. Zachęcamy do wsparcia naszej inicjatywy, by pomoc dotarła do jeszcze większej liczby potrzebujących.

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (//tmp) in Unknown on line 0