Aktualności

Zobacz co nowego u nas

E-commerce: last mile delivery – bezpieczna dostawa, gwarancją zadowolenia klienta końcowego

2020-05-04

Wspierając branżę e-commerce, wielokrotnie obsługujemy dostawy typu first mile, zapewniając transport między magazynami dla producentów i hurtowników. Jednak część zleceń, które wykonujemy to przewozy last mile.

Last mile delivery, czyli dostarczanie towaru do końcowego odbiorcy, ma kluczowe znaczenie dla wszystkich firm działających w branży e-commerce i mających styczność z tego typu usługą. Zadowolenie finalnego nabywcy z transportu stawiamy na pierwszym miejscu, ponieważ to od niego zależy nie tylko sukces producenta, pośredników czy hurtownika, ale nas wszystkich.

Przykładem naszej działalności w tym sektorze, jest regularny transport mebli, zamawianych przez klientów we włoskim sklepie internetowym. Produkty dostarczamy wprost do domów, a rozładunków jest zawsze kilkanaście. Wiemy, jak je połączyć i zoptymalizować koszty transportu oraz czas dostawy. Nasi kierowcy pomagają przy każdym z wielu rozładunków. Zachowują szczególną ostrożność i dbają o to, by nie uszkodzić towaru, tym samym niwelują konieczność zwrotów.

Poniższa grafika przedstawia przykładowy transport z Włoch do Francji. Tym razem rozładunków było 11, a towar był zapakowany w kartonowe pudła. Oczywiście, nabywcy mogli liczyć na rozładunek przez naszego kierowcę, który uważnie wnosił meble do domów klientów 

Możemy dostarczyć do domów i pomóc rozładować zarówno wielkogabarytowe towary, jak i wiele sztuk produktów, zapakowane w pudłach, na paletach, czy innego rodzaju formach ładunkowych.

Skuteczność dostarczeń i sprawną obsługę zawdzięczamy kompetencjom naszego zespołu, dobrej współpracy z naszymi partnerami, wieloletnim doświadczeniom na miejscowych rynkach oraz nowoczesnym rozwiązaniom w sektorze IT.


Najważniejsze korzyści płynące ze współpracy z DONE! dla Ciebie i Twojego klienta zamawiającego towar on-line:

  • skuteczność i terminowość dostaw w całej Europie,
  • optymalizacja kosztów i czasu dostawy,
  • pomoc na rozładunku z zachowaniem szczególnej dbałości o towar,
  • informacja 24/7 zapewniana przez dział Track & Trace,
  • fachowe, stabilne procesy podczas całej realizacji usługi,
  • kontrola nad dostawami dzięki nowoczesnym rozwiązaniom IT.


Wymagania nieustannie rosną, dlatego robimy, co możemy, by spełniać te oczekiwania i zwiększać efektywności dostaw. Dbamy o satysfakcję Twoich klientów – końcowych nabywców produktu.

A czy Ty prowadzisz podobny biznes e-commerce i szukasz sprawdzonego dostawcy, na którym możesz polegać? Zostańmy Partnerami. Sprawdź, jak możemy Ci pomóc. 

Napisz na sales@donedeliveries.com


news

Najnowsze aktualności

2021-04-13

Samochód elektryczny – narzędzie do transportu czy ładunek? W DONE! to jedno i drugie.

Jednym z wyzwań, stojących przed wciąż rozwijającym się transportem, jest konieczność ograniczenia jego negatywnego wpływu na środowisko. Dzięki normom redukcji emisji CO2  z samochodów...
2021-04-01

Niespodziewana wizyta i prezent od pracowników DONE!

Pracownicy DONE! nieraz udowodnili, że czerpią ogromną radość z niesienia pomocy innym i chętnie angażują się w działania charytatywne. Tak też było tym razem...
2021-03-26

Elastyczność w standardzie DONE!

Branża transportowa jest niezwykle dynamiczna i zmienna, dlatego kluczowym i oczywistym jej elementem powinna być elastyczność. Niestety, dla niektórych firm funkcjonujących...