Aktualności

Zobacz co nowego u nas

DONE! Deliveries na WConnecta 2019 w Barcelonie

2019-10-21

Dwoje naszych przedstawicieli – Marta i Bogdan kilka dni temu gościli w Barcelonie – mieście słynącym z kolorów i dobrej energii. Powodem ich wyjazdu było organizowane już po raz 10 wydarzenie WConnecta. Jest to impreza integrująca europejskich przedstawicieli branży transportowej, skupiona na ich bezpośrednich rozmowach.


Ich forma to kilkuminutowe spotkania polegające na prezentacji własnych możliwości. Taka formuła sprzyja pozyskaniu wielu kontaktów, czy zainteresowania swoją ofertą nawet do kilkuset firm z branży.

Czy kilka minut to nie za krótko? Nie. Dla osób z branży transportowej ekspresowe działania są normą (nam z reguły wystarczą 4 minuty). Oprócz sesji krótkich rozmów braliśmy udział w umówionych z wyprzedzeniem spotkaniach popołudniowych. W tym roku nasi rozmówcy zaintrygowani byli głównie tematem rozwoju DONE! w kierunku rozwiązań digitalowych dla branży transportowej. Aplikacje dla kierowców, platforma dla klientów, sukcesywnie testowane i wdrażane narzędzi, ułatwiających pracę naszym spedytorom – to podstawowe zagadnienia, które pozwoliły nam się wyróżnić.

„Najbardziej cieszy fakt, że już w trakcie trwania wydarzenia dostawaliśmy zapytania ofertowe, będące wynikiem tych barcelońskich spotkań” - Marta (Senior Customer Relationship Manager )

„Ciekawym doświadczeniem była na pewno wymiana spostrzeżeń z osobami, reprezentującymi różne sektory branży transportowej, np. o tematyce ładunków FTL czy  ładunków Frigo” - Bogdan (Training and Development Manager)
W tegorocznej edycji wzięło udział blisko 300 firm z 21 europejskich krajów. Najwięcej było przedstawicieli firm hiszpańskich, ale także włoskich, francuskich czy portugalskich.
Zapoznaliśmy wiele nowych osób, ale mieliśmy także szansę porozmawiać z obecnymi kontrahentami. WConnecta okazała się idealną okazją do fantastycznych spotkań z naszymi  partnerami.

Wydarzenie jest interesujące ze względu na swoją formułę i ciągły rozwój, z roku na rok liczba uczestników i atrakcji wzrasta. 
Ceremonia otwarcia była w tym roku niezwykle imponująca. Grupa bębniarek i bębniarzy rozpoczęła wydarzenie energetycznym występem.

Dziękujemy organizatorom za miłe przyjęcie, a przedstawicielom firm, z którymi mieliśmy okazję porozmawiać – za szczere zainteresowanie i deklaracje współpracy.

Do zobaczenia na kolejnych edycjach!

news

Najnowsze aktualności

2022-12-02

Quote&GO – rewolucja na rynku transportu on-demand

Już od kilku lat DONE! konsekwentnie inwestuje w cyfrowe rozwiązania ułatwiające i przyspieszające pracę naszych klientów i partnerów. Jednak rok 2022 jest pod tym względem wyjątkowy...
2022-05-18

Carriers4Ukraine - Historia Olgi Lukianenko

Historia Olgi pokazuje, w jakiej sytuacji są ludzie, których dotknęła wojna i którym chcemy pomóc. Zachęcamy do wsparcia naszej inicjatywy, by pomoc dotarła do jeszcze większej liczby potrzebujących.
2022-05-09

Carriers4Ukraine - Historia Kateryny Ashykhgminy oraz jej rodziny

Historia Kateryny pokazuje, w jakiej sytuacji są ludzie, których dotknęła wojna i którym chcemy pomóc. Zachęcamy do wsparcia naszej inicjatywy, by pomoc dotarła do jeszcze większej liczby potrzebujących.