Aktualności

Zobacz co nowego u nas

Part-load dobrym rozwiązaniem transportowym – czy niższa cena jest jedynym benefitem?

2020-04-15

Rozwiązania, które Ci proponujemy, zawierają różne możliwości przewozu ładunków, zaprojektowane pod Twoje potrzeby. Dzięki naszym rozwiązaniom part-load razem możemy jeszcze ściślej zoptymalizować ładowność i w krótkim czasie zwiększyć Twój zysk.

W poniższym opracowaniu dowiesz się, co możesz zyskać i jak skorzystać z tego typu rozwiązań.


Jeśli nie express to co? 

Niepodważalnym plusem rozwiązania Premium Express jest najszybsza możliwa dostawa – bezpośrednio z miejsca załadunku do rozładunku oraz krótki czas oczekiwania na podstawienie pojazdu na miejsce załadunku. Jednak, gdy czas nie jest głównym faktorem – warto rozważyć rozwiązanie alternatywne – przewóz part-load.Proces.

Dzięki doświadczeniu operacyjnemu zapewniamy naszym klientom najwyższy poziom bezpieczeństwa, terminowości oraz rzetelne informacje związane z ich ładunkiem.

Reagujemy na potrzeby rynku, zapewniając naszym partnerom poza usługami Premium Express intensywnie przez nas rozwijaną możliwość grupowania transportów. Charakteryzuje się ona:

  • dostawą w ciągu 2-3 dni roboczych
  • konkurencyjną ceną przewozu
  • dopuszczalną wagą ładunku do ok. 500 kg


Korzyści takiego rozwiązania to: 

  • obniżenie kosztów przewozu poprzez wypełnienie przestrzeni załadunkowej pojazdu i współdzielenie jej z towarami innych zleceniodawców;
  • redukcja emisji szkodliwych gazów i pyłów cieplarnianych poprzez optymalizację tras i zmniejszenie ilości samochodów;
  • minimalizowanie zalegających półproduktów poprzez ich stopniową dystrybucję


Odpowiedź DONE!

Optymalne rozwiązanie jest dobierane indywidualnie przez naszych ekspertów w zależności od potrzeb i wymagań klienta. Dział Track & Trace gwarantuje bezpieczeństwo i monitoring na każdym etapie tego typu transportu przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu – co jest naszym firmowym standardem.

Nasi klienci i partnerzy kontaktują się z naszymi specjalistami w zakresie doładunków – każdy nasz kontrahent może liczyć na pomoc dedykowanego spedytora, znającego jego indywidualne potrzeby.

news

Najnowsze aktualności

2020-10-06

Temperatura zawsze pod kontrolą – czyli o transporcie urządzeń multimedialnych.

Pozytywne doświadczenia konsumentów i dynamiczny rozwój urządzeń...

2020-09-25

Part-load – myśl i działaj ekologicznie

Transport towarów odgrywa jedną z głównych ról w światowej gospodarce. Sam transport drogowy odpowiada za 6 proc. europejskiego PKB...
2020-09-15

Transport pod specjalnym nadzorem, czyli jak przewozić leki.

Czy wiecie, że leki, które nie są przeznaczone do handlu detalicznego (jeszcze nie poporcjowane i zapakowane...