Warning: file_put_contents(!data/cache/48c2daea6b5d299ba2a7b793e637cb3a.dat) [function.file-put-contents]: failed to open stream: Disk quota exceeded in /lib/Template.class.php on line 1218

Aktualności

Zobacz co nowego u nas

2019 rokiem dynamicznego wzrostu w DONE!

2020-02-07

Słowem wstępu

Przedstawiamy podsumowanie naszych działań na przestrzeni ostatnich 12 miesięcy.

Dzięki współpracy z naszymi klientami powstają place zabaw, samochody, parki, budynki, skomplikowane urządzenia czy samoloty. Nie brakuje też zleceń transportów pojedynczych przedmiotów o niestandardowych kształtach czy tych szczególnie wrażliwych, jak na przykład wyroby szklane czy rośliny. Nie boimy się takich wyzwań, bo każde zlecenie traktujemy jako cenne doświadczenie na przyszłość. Przybywa nam też rekomendacji, za co serdecznie dziękujemy.


Garść statystyk

Liczba naszych klientów wzrosła o ponad 600 osób, a liczba oddziałów, z którymi współpracujemy o blisko 300.

Całkowita liczba przejechanych przez nas w tym roku kilometrów to 32 241 018 dając wynik 91 594 km każdego dnia, czyli codziennie okrążamy wspólnie Ziemię ponad dwa razy.

W 2019 roku zlecaliście nam średnio o 25 transportów dziennie więcej niż w roku poprzednim, a skuteczność i terminowość ich dostaw wyniosła 99,7%. Kolejny rok dał jeszcze wyższy wynik w tej materii niż poprzedni (99,35%).

Świadomość marki na podstawie statystyk z mediów społecznościowych wzrosła o ponad 300%. 
Nie tylko biznes

W ludziach jest dobro. Bywa, że jest ukryte gdzieś głęboko i trzeba tylko poruszyć odpowiednie struny, żeby je wydobyć. Wierzymy w to. Pracujemy nad tym, aby dawać przykład innym. My też ciągle uczymy się jak mądrze pomagać. Nasza odpowiedzialność za adopcję niedźwiedzicy Kory z wrocławskiego ZOO to nie tylko tabliczka przy jej wybiegu. Wsparcie ogrodu zoologicznego pozwala na utrzymanie miejsca, w którym dom znajdują często zwierzęta słabe i bywa, że pozbawione szans na przeżycie w warunkach naturalnych. 

Od Kory się zaczęło. Później łańcuch dobrych uczynków zyskał kolejne ogniwa. Mimo że w poprzednich latach prowadziliśmy już różne akcje dobroczynne w siedzibie firmy (jak np. ogólnopolska Szlachetna Paczka czy inne, mniejsze przedsięwzięcia), czuliśmy, że stać nas na więcej i że chcemy pomóc także tym, którzy są blisko nas. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Kaczynie to miejsce, w którym zmienia się perspektywa. Tu ważny jest uśmiech każdego z wychowanków, warunki do nauki i zabawy, rozwój fizyczny i codzienne (choć często niecodzienne!) czynności, sprawiające radość młodym ludziom, których życie wygląda nieco inaczej niż większości z nas. 


Poznaliśmy tam fantastycznych ludzi i chętnie odwiedzamy ich osobiście. Kadra ośrodka angażuje się ogromnie w zapewnienie uczniom jak najlepszych warunków i wszelkich wydarzeń aktywizujących. Mamy zaszczyt uczestniczyć w życiu tego wyjątkowego miejsca i dokładać swoją cegiełkę do jego działalności.

W minionym roku z przyjemnością wspieraliśmy także młode siatkarki z jednej z lokalnych szkół oraz przeprowadzaliśmy stałą zbiórkę plastikowych nakrętek, które były przekazywane Lence – dziewczynce, która potrzebuje środków finansowych na operację nóg.

Opisane wyżej działania nie kończą się wraz z 2019 rokiem, my się dopiero rozkręcamy!Ludzie i infrastruktura

DONE! dynamicznie się rozwija. Każdego roku nasza załoga znacznie się powiększa – w 2019 roku dołączyło do nas 56 nowych osób. Powstał także dział Carrier Care, którego zadaniem będzie dbanie o utrzymanie dobrych relacji z przewoźnikiem. 

W minionym roku przygotowaliśmy też do użytku piętro biurowca, w którym swoje miejsce znaleźli nowozatrudnieni pracownicy.  


Digital Solutions

Rok 2019 upłynął w DONE! pod znakiem innowacji i rozwoju technologicznego. Skupiając się na potrzebach naszych partnerów, wdrażamy autorskie, kompleksowe rozwiązania w zakresie łańcucha dostaw. Wszystko po to, by współpraca z nami była jeszcze prostsza, bardziej intuicyjna, a co za tym idzie – byśmy razem osiągali sukces.

Stawiamy na nowoczesne rozwiązania digitalowe, bo wiemy jakie wyzwania stoją przed branżą transportową w ciągu najbliższych miesięcy. Wprowadziliśmy automatyczne statusy i system Track & Trace, który gwarantuje opiekę w wymiarze 24/7 nad powierzonymi zleceniami. Stale pracujemy nad rozwojem cyfrowych platform, aby jeszcze sprawniej organizować transporty. Prężnie rozwijajmy też dedykowaną aplikację z monitoringiem GPS dla przewoźników, bo nasi Partnerzy są dla nas równie ważni, co Klienci.

Integracja systemów i usprawnienie działań organizacji, są dla nas działaniami strategicznymi.


…i najważniejsze

Jesteśmy bardzo wdzięczni wszystkim, bez których rozwój DONE! nie byłby możliwy.
Przewoźnikom i Kierowcom – za stałą współpracę, miłe słowa i sumiennie wykonane transporty, Klientom – za zaufanie i powierzanie nam coraz rozmaitszych zleceń, dzięki którym czujemy, że mamy swój udział w naprawdę sporych przedsięwzięciach, a także rekomendacje i polecanie nas innym – to dla nas najlepsza reklama.

Doceniamy zaangażowanie wszystkich zespołów, dzięki którym udało się zrealizować zamierzone cele. Sukces firmy to sukces każdego z nas.

Dużo radości w 2020 roku!
news

Najnowsze aktualności

2022-12-02

Quote&GO – rewolucja na rynku transportu on-demand

Już od kilku lat DONE! konsekwentnie inwestuje w cyfrowe rozwiązania ułatwiające i przyspieszające pracę naszych klientów i partnerów. Jednak rok 2022 jest pod tym względem wyjątkowy...
2022-05-18

Carriers4Ukraine - Historia Olgi Lukianenko

Historia Olgi pokazuje, w jakiej sytuacji są ludzie, których dotknęła wojna i którym chcemy pomóc. Zachęcamy do wsparcia naszej inicjatywy, by pomoc dotarła do jeszcze większej liczby potrzebujących.
2022-05-09

Carriers4Ukraine - Historia Kateryny Ashykhgminy oraz jej rodziny

Historia Kateryny pokazuje, w jakiej sytuacji są ludzie, których dotknęła wojna i którym chcemy pomóc. Zachęcamy do wsparcia naszej inicjatywy, by pomoc dotarła do jeszcze większej liczby potrzebujących.

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (//tmp) in Unknown on line 0