Aktualności

Zobacz co nowego u nas

Dodatkowa polisa CARGO w ofercie DONE!

2021-06-02

Bezpieczeństwo i ochrona ładunku podczas dostawy są dla nas priorytetem.

W związku z tym oferujemy dodatkowe ubezpieczenie CARGO, aby umożliwić naszym klientom minimalizację ryzyka i zapewnić ochronę finansową ładunku podczas całego procesu transportu.

 

Czym jest ubezpieczenie CARGO?

W DONE! oprócz standardowej polisy OC przewoźnika oferujemy Państwu ubezpieczenie CARGO z 0,07% składką. Ubezpieczenie CARGO to usługa, która zapewnia dodatkowe ubezpieczenie towaru podczas transportu. Skierowana jest do właścicieli towarów, chcących zabezpieczyć, przed potencjalną szkodą, mienie w czasie dostawy i podczas czynności przeładunkowych.

Ubezpieczenie CARGO rozszerza zakres odpowiedzialności na całą wartość przewożonego towaru, która nie jest objęta Odpowiedzialnością Cywilną Przewoźnika na podstawie Konwencji CMR.

 

Co gwarantuje ubezpieczenie CARGO?

  • zwiększoną odpowiedzialność - odpowiedzialność ubezpieczyciela obejmująca całą wartość towaru, bez względu na ograniczenia odpowiedzialności przewoźnika wynikające z Konwencji CMR i przepisów krajowych,
  • ubezpieczenie od zdarzeń, które mogą spowodować utratę lub uszkodzenie towaru w czasie transportu.


Co jest ważne?

Ubezpieczenie Cargo nie działa automatycznie - musisz nas poinformować o chęci skorzystania z niego, abyśmy mogli poinformować o tym ubezpieczyciela. Niezbędne informacje to:

  • wartość fakturowa ładunku,
  • rodzaj ładunku,
  • rodzaj opakowania.

Pobierz naszą broszurę o dodatkowym ubezpieczeniu CARGO.
news

Najnowsze aktualności

2022-12-02

Quote&GO – rewolucja na rynku transportu on-demand

Już od kilku lat DONE! konsekwentnie inwestuje w cyfrowe rozwiązania ułatwiające i przyspieszające pracę naszych klientów i partnerów. Jednak rok 2022 jest pod tym względem wyjątkowy...
2022-05-18

Carriers4Ukraine - Historia Olgi Lukianenko

Historia Olgi pokazuje, w jakiej sytuacji są ludzie, których dotknęła wojna i którym chcemy pomóc. Zachęcamy do wsparcia naszej inicjatywy, by pomoc dotarła do jeszcze większej liczby potrzebujących.
2022-05-09

Carriers4Ukraine - Historia Kateryny Ashykhgminy oraz jej rodziny

Historia Kateryny pokazuje, w jakiej sytuacji są ludzie, których dotknęła wojna i którym chcemy pomóc. Zachęcamy do wsparcia naszej inicjatywy, by pomoc dotarła do jeszcze większej liczby potrzebujących.