Warning: file_put_contents() [function.file-put-contents]: Only 0 of 937 bytes written, possibly out of free disk space in /lib/Template.class.php on line 1218

Aktualności

Zobacz co nowego u nas

Inwestycja w automatyzację czy w ludzi? Równowaga złotym środkiem DONE!

2021-05-28

Technologia w szybkim tempie zmienia rynek i charakter pracy, także w branży transportowej. Ma znaczny wpływ na optymalizację procesów spedycyjnych.


W DONE! skupiamy się na ciągłym doskonaleniu naszych narzędzi, bo jesteśmy świadomi, że wdrożenie rozwiązań cyfrowych jest niezbędne do dalszego rozwoju i niesie za sobą ogromny potencjał. Automatyzacja znacznie wpływa na optymalizację szeregu procesów, obniżenie kosztów i doskonalenie działań operacyjnych.


Technologia stworzona dla Ciebie i przez nas

Należy pamiętać jednak, że cyfryzacja nie ma na celu wykluczenia człowieka z udziału w procesach spedycyjnych. Technologia DONE! ma być wsparciem dla wszystkich osób zaangażowanych w utrzymanie ciągłości w łańcuchu dostaw. 


Właśnie dlatego nieustannie rozwijamy nasze autorskie narzędzia dedykowane dla:

  • zespołów spedycyjnych i działu Track&Trace;
  • przewoźników oraz kierowców;
  • klientów, partnerów i producentów poszukujących transportu. 


Cyfryzacja to proces złożony, dlatego wymaga przemyślanych i długodystansowych działań oraz strategii transformacji „szytej na miarę”. Za rozwojem wszystkich naszych narzędzi stoją zespoły zaangażowanych specjalistów z wielu działów DONE! To właśnie dzięki ich różnorodnemu doświadczeniu i inicjatywie, możemy spojrzeć szerzej na nasz biznes, a co za tym idzie tworzyć użyteczne systemy, które odpowiadają realnym potrzebom Partnerów, Podwykonawców i Pracowników. 


DONE! SPACE cyfrowa przestrzeń dla Klienta

Obecnie naszym priorytetem jest intensywny rozwój platformy DONE! SPACE dedykowanej klientom. System służy do śledzenia statusu przesyłek i postępów zlecenia o dowolnej porze i z dowolnego miejsca na świecie. Poza informacją o lokalizacji ładunku użytkownik informowany jest także o planowanym terminie dostawy czy przebytej trasie. Ma również dostęp do podglądu danej trasy na mapie oraz do wglądu w swoje historyczne zlecenia. Dalszy rozwój pozwoli między innymi na wygodny kontakt ze spedytorem, dostęp do wszystkich dokumentów transportowych czy raportów i podsumowań współpracy. 

Efekty naszej inwestycji w technologię doceniają nasi Klienci, co dodatkowo napędza nas do dalszych zmian. Przed nami kolejne wyzwania w dążeniu do odpowiedzi na potrzeby Partnerów. Wszystko po to, byśmy razem osiągali sukces.

 

Balans Human & Digital naszym priorytetem

Kluczem do odpowiedzialnego rozwoju jest znalezienie równowagi pomiędzy technologią, a wiedzą ludzką. Tworzą one jeden, płynnie przenikający się świat. Nawet najlepiej rozwinięte narzędzia, nie zastąpią decyzyjności człowieka i kontaktów międzyludzkich. Oba te obszary muszą iść ze sobą w parze, dlatego DONE! od lat inwestuje w najnowsze technologie, integrując innowacje z działaniami operacyjnymi, przy równoczesnym dbaniu o rozwój pracowników i ciągłym powiększaniu załogi.news

Najnowsze aktualności

2022-12-02

Quote&GO – rewolucja na rynku transportu on-demand

Już od kilku lat DONE! konsekwentnie inwestuje w cyfrowe rozwiązania ułatwiające i przyspieszające pracę naszych klientów i partnerów. Jednak rok 2022 jest pod tym względem wyjątkowy...
2022-05-18

Carriers4Ukraine - Historia Olgi Lukianenko

Historia Olgi pokazuje, w jakiej sytuacji są ludzie, których dotknęła wojna i którym chcemy pomóc. Zachęcamy do wsparcia naszej inicjatywy, by pomoc dotarła do jeszcze większej liczby potrzebujących.
2022-05-09

Carriers4Ukraine - Historia Kateryny Ashykhgminy oraz jej rodziny

Historia Kateryny pokazuje, w jakiej sytuacji są ludzie, których dotknęła wojna i którym chcemy pomóc. Zachęcamy do wsparcia naszej inicjatywy, by pomoc dotarła do jeszcze większej liczby potrzebujących.

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (//tmp) in Unknown on line 0