Warning: file_put_contents() [function.file-put-contents]: Only 0 of 937 bytes written, possibly out of free disk space in /lib/Template.class.php on line 1218

Aktualności

Zobacz co nowego u nas

Part-load – myśl i działaj ekologicznie

2020-09-25
Transport towarów odgrywa jedną z głównych ról w światowej gospodarce. Sam transport drogowy odpowiada za 6 proc. europejskiego PKB i ponad 19 miliardów ton towarów przewożonych każdego roku.

Jesteśmy świadomi wielkości naszej branży, jej możliwości biznesowych, ale też jej wpływu na środowisko naturalne. Czujemy się za nie odpowiedzialni, dlatego też nasza filozofia działania skupia się wokół trzech kluczowych obszarów tj.:  ekologia, edukacja, przyszłość. Wiemy, że nasza codzienna praca wywiera wpływ na ludzi i środowisko.

W związku z tym projektujemy nasze działania, dbając o środowisko, bezpieczeństwo oraz przyszłe pokolenia. Cieszą nas dane, świadczące o rosnącej świadomości zmian klimatycznych wśród społeczeństwa oraz zmieniający się stosunek przedsiębiorstw do kwestii ekologii. Liczba osób decydujących się na świadome kroki w stronę ochrony środowiska wciąż rośnie. Świadczyć o tym może m.in. wybieranie produktów bądź usług firm przyjaznych naszej planecie.

Co ciekawe, bycie „EKO” często pozwala na optymalizację kosztów w swoim biznesie. 
Ekologia i ekonomia mogą więc iść w parze.

Przykładem takiego rozwiązania w DONE! jest usługa Part Load, która pozwala na całkowite wykorzystywanie przestrzeni ładunkowej, a tym samym redukcję pustych przebiegów. Mniejsza liczba pustych przebiegów skutkuje mniejszą ilością emisji CO2 do atmosfery.Z ekonomicznego punktu widzenia, współpraca niezależnych nadawców to sposób na optymalizację kosztów transportu. W DONE! dzięki zintegrowanej sieci 9600 przewoźników jesteśmy w stanie znaleźć dla naszych klientów korzystne rozwiązanie dla każdej wielkości ładunków i dostarczyć je w dowolne miejsce w Europie. Usługa Part Load jest również zalecana w przypadku transportu z kilkoma miejscami załadunku oraz rozładunku. Dzięki naszemu rozwiązaniu dla transportu częściowego klient płaci tylko za wykorzystaną przestrzeń, a nie za cały samochód, co w znacznym stopniu pozwala na optymalizację kosztów dostawy oraz eliminuje konieczność magazynowania nadwyżek towarowych.

Oferujemy transport na miarę potrzeb naszych klientów. Nie ma dla nas zleceń zbyt małych lub zbyt dużych. Niezależnie od wielkości czy specyfiki towaru zawsze działamy według naszych najwyższych standardów obsługi.

Nie wiesz jaki sposób dostawy jest dla Ciebie najlepszy?

Nasi spedytorzy chętnie przygotują dla Twojego transportu wycenę na samochód dedykowany lub w opcji part load. Skontaktuj się z nami, a wspólnie wypracujemy rozwiązanie, najbardziej korzystne dla Twojego biznesu. 
news

Najnowsze aktualności

2022-12-02

Quote&GO – rewolucja na rynku transportu on-demand

Już od kilku lat DONE! konsekwentnie inwestuje w cyfrowe rozwiązania ułatwiające i przyspieszające pracę naszych klientów i partnerów. Jednak rok 2022 jest pod tym względem wyjątkowy...
2022-05-18

Carriers4Ukraine - Historia Olgi Lukianenko

Historia Olgi pokazuje, w jakiej sytuacji są ludzie, których dotknęła wojna i którym chcemy pomóc. Zachęcamy do wsparcia naszej inicjatywy, by pomoc dotarła do jeszcze większej liczby potrzebujących.
2022-05-09

Carriers4Ukraine - Historia Kateryny Ashykhgminy oraz jej rodziny

Historia Kateryny pokazuje, w jakiej sytuacji są ludzie, których dotknęła wojna i którym chcemy pomóc. Zachęcamy do wsparcia naszej inicjatywy, by pomoc dotarła do jeszcze większej liczby potrzebujących.

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (//tmp) in Unknown on line 0