Aktualności

Zobacz co nowego u nas

Potężniejsza niż się wydaje – kilka słów o oponie do traktora

2020-08-31
Ładunki niestandardowe i te wymagające szczególnej uwagi to dla nas codzienność. Niektóre z nich, choć z pozoru proste, potrafią zaskoczyć swoim rozmiarem. Mowa tutaj o wysokiej klasy oponach i felgach do maszyn rolniczych, które regularnie transportujemy z Holandii do Niemiec.

Waga opon do traktorów waha się od 74 do nawet 200 kg, a średnica to blisko 150 cm. Z uwagi na spore gabaryty i ciężar, ich transport jest znacznie bardziej wymagający niż przewóz opon do samochodów osobowych. Odpowiednie ułożenie towaru podczas załadunku jest tutaj kluczowe, by uniknąć odkształcenia i uszkodzenia oraz optymalizując miejsce w pojeździe. 

W przypadku tego typu zleceń wydajność, elastyczność oraz niezawodność są priorytetowe.


Regularnie od ponad pół roku nasz stały klient powierza nam tego typu transporty. 

W zakresie tras regularnych, naszym kontrahentom oferujemy: 

  • Możliwość zmiany parametrów zlecenia, czyli zmiana wagi, wielkości, ilości palet, czy miejsca załadunku i rozładunku. 
  • Możliwość rezygnacji z usługi bez konsekwencji, dlatego nie musisz się obawiać, gdy Twoja regularna trasa wygaśnie. 

Jeśli Ty też szukasz partnera, któremu bez obaw możesz powierzyć swoje zlecenia, nie wahaj się i napisz na sales@donedeliveries.com.news

Najnowsze aktualności

2022-12-02

Quote&GO – rewolucja na rynku transportu on-demand

Już od kilku lat DONE! konsekwentnie inwestuje w cyfrowe rozwiązania ułatwiające i przyspieszające pracę naszych klientów i partnerów. Jednak rok 2022 jest pod tym względem wyjątkowy...
2022-05-18

Carriers4Ukraine - Historia Olgi Lukianenko

Historia Olgi pokazuje, w jakiej sytuacji są ludzie, których dotknęła wojna i którym chcemy pomóc. Zachęcamy do wsparcia naszej inicjatywy, by pomoc dotarła do jeszcze większej liczby potrzebujących.
2022-05-09

Carriers4Ukraine - Historia Kateryny Ashykhgminy oraz jej rodziny

Historia Kateryny pokazuje, w jakiej sytuacji są ludzie, których dotknęła wojna i którym chcemy pomóc. Zachęcamy do wsparcia naszej inicjatywy, by pomoc dotarła do jeszcze większej liczby potrzebujących.