Aktualności

Zobacz co nowego u nas

We deliver summer. Wakacyjne transporty w wydaniu DONE!

2020-07-10

Co Wam kojarzy się z wakacjami? Wysoka temperatura, beztroskie lenistwo na plaży, długie, górskie wycieczki, a może spotkania z bliskimi?  

W DONE! myśli o lecie przywołują nam też oczywiście… nasze transporty. Nic dziwnego, skoro klienci zlecają nam niezwykle wakacyjne przewozy. To właśnie o nich nieco opowiemy w ramach serii We deliver summerUśmiech na naszych twarzach wywołują drobne sprawyw dodatku lato nastraja nas pozytywnie, dlatego Enjoy the little things i zapraszamy do lektury.   


Transport desek surfingowych z Włoch do Portugalii 

Pierwszy, typowo kojarzący się z beztroskimi chwilami transport to przewóz desek surfingowych. Załadunek blisko 600 kg sprzętu miał miejsce w włoskim Camaiore. Jest to miejscowość położona niedaleko Morza Liguryjskiego. Punktem docelowym było Ribamar, czyli mała wioska się w Portugalii, położona blisko Oceanu Atlantyckiego, około 70 km na północny-zachód od Lizbony. Mimo, że trasa była dosyć długa – liczyła ok. 2300 km - towar dostarczyliśmy na czas i bez problemów. 

 

Przewóz sprzętu do nurkowania z Hiszpanii do Francji 

Kolejny, typowo wakacyjny ładunek, to sprzęt do nurkowania. Przewoziliśmy go z Camargo w północnej Hiszpanii do Musculdy w południowo-zachodniej Francji. Trasa liczyła około 400 km, a masa towaru wyniosła 1200 kg. Transport przebiegł bez problemu, dzięki czemu po raz kolejny cieszyliśmy się z pomyślnie zrealizowanego zlecenia. 

 

Dostawa łódki na zawody z Włoch do Monako  

Inny ciekawy transport to dostawa łodzi na prestiżowe, międzynarodowe zawody regat do Monako. Załadunek miał miejsce w Padwie w północno-wschodniej części Włoch. Trasa wyniosła ponad 500 km. Zależało nam by ten luksusowy towar dotarł na miejsce w idealnym stanie, co zagwarantowały nasze wewnętrzne procedury - dział Track&Trace monitorujący ładunek 24/7 czy zaufany, sprawdzony przewoźnikTrasa przebiegła bez problemów, a my po raz kolejny udowodniliśmy, że klient może nam zaufać i powierzyć wrażliwy i wymagający towar.  

 

Transport elementów latarni morskiej z Holandii do Wielkiej Brytanii 

Elementy latarni morskiej przewoziliśmy samochodem ciężarowym w pełni przystosowanym do specyfiki zlecenia. Masa ładunku wyniosła 20 ton. Towar załadowano w Haaften w Holandii, a rozładowano w Potterton w Wielkiej Brytanii. Trasa liczyła 1400 km, a jej krótki odcinek przebiegał drogą morską. Czerpiemy ogromną satysfakcje z tego typu transportów i cieszymy się, że przyczyniliśmy się do powstania latarni morskiej.  

 

Consider it SUN!  

Lato trwa w najlepsze, ale my nie zwalniamy tempa. Dla naszych klientów zapewniamy ciągłość łańcucha dostaw, nawet w czasie urlopów. W ten gorący czas chętnie podejmiemy się innych wymagających transportów, nie tylko tych bezpośrednio kojarzących się z latem. Ponad 80 wykwalifikowanych pracowników spedycji, liczne działy

działy wspierające oraz sieć 9600 przewoźników gwarantują, że niezależnie od pory roku jesteśmy w stanie dostarczyć towar bezpiecznie i na czas.  

Skorzystaj z naszego doświadczenia i bogatej oferty. Napisz na sales@donedeliveries.com.
A wszystkim wybierającym się na urlop życzymy udanego wypoczynku!  
news

Najnowsze aktualności

2022-12-02

Quote&GO – rewolucja na rynku transportu on-demand

Już od kilku lat DONE! konsekwentnie inwestuje w cyfrowe rozwiązania ułatwiające i przyspieszające pracę naszych klientów i partnerów. Jednak rok 2022 jest pod tym względem wyjątkowy...
2022-05-18

Carriers4Ukraine - Historia Olgi Lukianenko

Historia Olgi pokazuje, w jakiej sytuacji są ludzie, których dotknęła wojna i którym chcemy pomóc. Zachęcamy do wsparcia naszej inicjatywy, by pomoc dotarła do jeszcze większej liczby potrzebujących.
2022-05-09

Carriers4Ukraine - Historia Kateryny Ashykhgminy oraz jej rodziny

Historia Kateryny pokazuje, w jakiej sytuacji są ludzie, których dotknęła wojna i którym chcemy pomóc. Zachęcamy do wsparcia naszej inicjatywy, by pomoc dotarła do jeszcze większej liczby potrzebujących.