Aktualności

Zobacz co nowego u nas

Ładunek grupowy dobrym rozwiązaniem transportowym – czy niższa cena jest jedynym benefitem?

2019-10-01

Rynek europejskiego transportu drogowego ciągle rośnie. W ciągu 4 lat, między 2013 a 2017 rokiem zanotował 11,7% wzrostu, co można porównać do 200 000 000 tonokilometrów rocznie*

Statystycznie.

Według ankiety przeprowadzonej przez Transport Intelligence** w 2017 roku 60% ankietowanych rokuje rokuje większą dynamikę wzrostu dla transportów grupowych niż dla transportów całopojazdowych.

Jeśli nie express to co? 

Niepodważalnym plusem rozwiązania Premium Express jest najszybsza możliwa dostawa – bezpośrednio z miejsca załadunku do rozładunku oraz krótki czas oczekiwania na podstawienie pojazdu na miejsce załadunku. Jednak, gdy czas nie jest głównym faktorem – warto rozważyć rozwiązanie alternatywne – przewóz ładunków grupowych.Kluczowe korzyści takiego rozwiązania to:

  • obniżenie kosztów przewozu poprzez wypełnienie przestrzeni załadunkowej pojazdu i współdzielenie jej z towarami innych zleceniodawców;
  • redukcja emisji szkodliwych gazów i pyłów cieplarnianych poprzez optymalizację tras i zmniejszenie ilości samochodów;
  • minimalizowanie zalegających półproduktów poprzez ich stopniową dystrybucję;
Proces.

Dzięki doświadczeniu operacyjnemu zapewniamy naszym klientom najwyższy poziom bezpieczeństwa, terminowości oraz rzetelne informacje związane z ich ładunkiem.

Reagujemy na potrzeby rynku, zapewniając naszym partnerom poza usługami Premium Express intensywnie przez nas rozwijaną możliwość grupowania transportów. Charakteryzuje się ona:

  • dostawą w ciągu 2-5 dni roboczych
  • konkurencyjną ceną przewozu
  • dopuszczalną wagą ładunku do ok. 500 kg

Odpowiedź DONE!

Optymalne rozwiązanie jest dobierane indywidualnie przez naszych ekspertów w zależności od potrzeb i wymagań klienta. Dział Track & Trace gwarantuje bezpieczeństwo i monitoring na każdym etapie tego typu transportu przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu – co jest naszym firmowym standardem.

Nasi klienci i partnerzy kontaktują się z naszymi specjalistami w zakresie doładunków - każdy nasz kontrahent może liczyć na pomoc dedykowanego spedytora, znającego jego indywidualne potrzeby.

* źródło: „Road freight transport statistics”, Eurostat – Europejski Urząd Statystyczny

** raport z badania europejskiego rynku przewozów drogowych w 2017 – „European Road Freight Market Survey”

news

Najnowsze aktualności

2019-10-10

Stałe zlecenia na przewóz 6-metrowych rur na terenie Francji

Od ponad 4 miesięcy realizujemy stałe zlecenia na terenie Francji. Do tej pory miały miejsce 34 transporty, których trasy po zsumowaniu wynoszą 20 971 km.
2019-08-30

Bezpieczna i szybka dostawa ADR do Grecji

Niejednokrotnie udowodniliśmy, że chętnie podejmujemy się skomplikowanych transportów. Poza towarami neutralnymi zajmujemy się również transportem materiałów niebezpiecznych – ADR.