Aktualności

Zobacz co nowego u nas

Ładunek grupowy dobrym rozwiązaniem transportowym – czy niższa cena jest jedynym benefitem?

2019-10-01

Rynek europejskiego transportu drogowego ciągle rośnie. W ciągu 4 lat, między 2013 a 2017 rokiem zanotował 11,7% wzrostu, co można porównać do 200 000 000 tonokilometrów rocznie*

Statystycznie.

Według ankiety przeprowadzonej przez Transport Intelligence** w 2017 roku 60% ankietowanych rokuje rokuje większą dynamikę wzrostu dla transportów grupowych niż dla transportów całopojazdowych.

Jeśli nie express to co? 

Niepodważalnym plusem rozwiązania Premium Express jest najszybsza możliwa dostawa – bezpośrednio z miejsca załadunku do rozładunku oraz krótki czas oczekiwania na podstawienie pojazdu na miejsce załadunku. Jednak, gdy czas nie jest głównym faktorem – warto rozważyć rozwiązanie alternatywne – przewóz ładunków grupowych.Kluczowe korzyści takiego rozwiązania to:

  • obniżenie kosztów przewozu poprzez wypełnienie przestrzeni załadunkowej pojazdu i współdzielenie jej z towarami innych zleceniodawców;
  • redukcja emisji szkodliwych gazów i pyłów cieplarnianych poprzez optymalizację tras i zmniejszenie ilości samochodów;
  • minimalizowanie zalegających półproduktów poprzez ich stopniową dystrybucję;
Proces.

Dzięki doświadczeniu operacyjnemu zapewniamy naszym klientom najwyższy poziom bezpieczeństwa, terminowości oraz rzetelne informacje związane z ich ładunkiem.

Reagujemy na potrzeby rynku, zapewniając naszym partnerom poza usługami Premium Express intensywnie przez nas rozwijaną możliwość grupowania transportów. Charakteryzuje się ona:

  • dostawą w ciągu 2-5 dni roboczych
  • konkurencyjną ceną przewozu
  • dopuszczalną wagą ładunku do ok. 500 kg

Odpowiedź DONE!

Optymalne rozwiązanie jest dobierane indywidualnie przez naszych ekspertów w zależności od potrzeb i wymagań klienta. Dział Track & Trace gwarantuje bezpieczeństwo i monitoring na każdym etapie tego typu transportu przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu – co jest naszym firmowym standardem.

Nasi klienci i partnerzy kontaktują się z naszymi specjalistami w zakresie doładunków - każdy nasz kontrahent może liczyć na pomoc dedykowanego spedytora, znającego jego indywidualne potrzeby.

* źródło: „Road freight transport statistics”, Eurostat – Europejski Urząd Statystyczny

** raport z badania europejskiego rynku przewozów drogowych w 2017 – „European Road Freight Market Survey”

news

Najnowsze aktualności

2020-03-20

COVID-19: DONE! pracuje zdalnie, utrzymując płynność w łańcuchu dostaw

Drodzy Klienci i Partnerzy,
Jesteśmy świadomi, że czas walki z pandemią Coronavirusa jest szczególnie trudnym wyzwaniem dla całej branży TSL.

2020-03-06

DONE! Deliveries ponownie w rankingu FT1000!

Brytyjski dziennik Financial Times w kolejnej edycji rankingu najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw, po raz drugi umieścił nas wśród 1000 wyróżnionych z całej Europy.

2020-02-07

2019 rokiem dynamicznego wzrostu w DONE!

Przedstawiamy podsumowanie naszych działań na przestrzeni ostatnich 12 miesięcy.